Zamknij

Cleo i nowy singiel "Za krokiem krok". W teledysku m.in. Dawid Kwiatkowski i Qczaj [WIDEO]

Piotr Krajewski
24.05.2019 15:30
Cleo Za krokiem krok nowy singiel teledysk z gwiazdami Dawid Kwiatkowski Qczaj wideo
fot. Youtube (CleoVEVO)

Cleo zaprezentowała teledysk do nowego singla „Za krokiem krok”, który jest pierwszą odsłoną jej nadchodzącego niezależnego projektu. W teledysku pojawiają się m.in. Dawid Kwiatkowski, Qczaj, „Słowianka Donatana” Paula Tumala i znane postaci ze świata TikToka, jednej z najpopularniejszych dziś aplikacji. Cleo pojawiła się w piątek w Radiu ZET, gdzie odbyła się premiera „Za krokiem krok”.

Cleo — Za krokiem krok. Nowy teledysk z Dawidem Kwiatkowskim i Qczajem

Cleo wydała nowy singiel „Za krokiem krok”, do którego teledysk powstał we współpracy z TikTok. 35-letnia piosenkarka jako pierwsza artystka w Polsce współpracowała przy tworzeniu klipu z bijającą rekordy popularności aplikacją.

W teledysku do singla „Za krokiem krok” pojawia się wiele znanych osób, m.in. Qczaj, Dawid Kwiatkowski, Mamiko, Dharni, Paula Tumala oraz popularni użytkownicy aplikacji Tik Tok: Natalia Sisik, Jarosław Kostrzewa, Kinga Sawczuk, Lena Kociszewska, Sabina Pawlik, Martyna Zbirańska, Magda Bereda, Izabela Zabielska, Filip Zabielski, Patryk Zapała, Daniel Xantos, Adam Żakiewicz, Radosław Kapias, Łukasz Górski i iluzjonista Magic of Y. 

Wideoklip został wystylizowany na telewizyjne show, w którym uczestnicy prezentują swoje umiejętności w dziedzinie podrywu. Widzowie mogą zobaczyć Cleo w roli prowadzącej i tancerki. Piosenkarka wzięła nawet udział w treningu z Qczajem.

„Za krokiem krok” to pierwszy singiel Cleo pochodzący z jej nowego niezależnego projektu w którym wraca do swoich muzycznych korzeni. Całość będzie utrzyma w konwencji vintage z elementami funku, soulu i muzyki lat sześćdziesiątych. 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK