Zamknij

Cleo na pielgrzymce. Wersja pielgrzymkowa „Za krokiem krok” [WIDEO]

Piotr Krajewski
12.08.2019 11:00
Cleo Za krokiem krok wersja pielgrzymkowa piosenkarka komentuje przeróbkę
fot. Youtube

„Za krokiem krok” Cleo to jeden z największych polskich hitów ostatnich miesięcy. Piosenka doczekała się właśnie wersji pielgrzymkowej. Pątnicy idący w pielgrzymce na Jasną Górę postanowili zaśpiewać słynny przebój z nowym tekstem. Wersję pielgrzymkową „Za krokiem krok” skomentowała nawet sama Cleo.

Cleo na pielgrzymce. Wersja pielgrzymkowa „Za krokiem krok”

„Za krokiem krok” Cleo to jeden z polskich hitów lata 2019, który cieszy się też ogromną popularnością wśród słuchaczy Radia ZET. Przebojem piosenkarki zainteresowali się ostatnio również pielgrzymi idący w pielgrzymce na Jasną Górę. W trakcie podróży pątnicy coraz chętniej przerabiają znane muzyczne hity, śpiewają je razem, a później publikują nagrania wideo w internecie.

>> "Mama ostrzegała" na pielgrzymce. Wersja pielgrzymkowa hitu Daj To Głośniej [WIDEO]

Wersja pielgrzymkowa „Za krokiem krok” Cleo została przygotowana przez grupę św. Józefa z warszawskiej pielgrzymki osób niepełnosprawnych. Uczestnicy przerobili nawet tekst utworu.

Idę dziś znów, do Matki Bożej. Odciski mam, już nie będzie gorzej — śpiewają pątnicy w refrenie wersji pielgrzymkowej „Za krokiem krok”.

„Za krokiem krok” w wersji pielgrzymkowej. Cleo komentuje

Nagranie z tegorocznej pielgrzymki na Jasną Górę zauważyła sama Cleo, która postanowiła skomentować wersję pielgrzymów na swoim Facebooku. Artystka była pod ogromnym wrażeniem przeróbki „Za krokiem krok”.

„Za Krokiem Krok” sprawdza się też na pielgrzymkach. Jest mi bardzo miło, że ten kawałek ma tyle „zastosowań” — napisała Cleo.

To już kolejny raz, kiedy pielgrzymi idący na Jasną Górę śpiewają wielkie hity. Ostatnio mogliśmy usłyszeć wersję pielgrzymkową przeboju „Mama ostrzegała”, a w poprzednich latach pojawiły się również przeróbki m.in. Miłość w Zakopanem” Sławomira Zapały czy „Despacito” Luisa Fonsiego. 

Zagłosuj

Czy podoba Ci się wersja pielgrzymkowa "Za krokiem krok"?

Liczba głosów:

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK