Zamknij

Cleo w rozmowie z RadioZET.pl. Opowiedziała o nowym singlu i premierze albumu [WIDEO]

Redakcja
07.02.2019 16:47
Cleo dla RadioZET.pl
fot. RadioZET.pl

Cleo o nowym singlu i nadchodzącej płycie specjalnie dla RadioZET.pl. W trakcie krótkiego wywiadu artystka opowiedziała nam nieco więcej o piosence „WRRRA”. Zdradziła także datę premiery swojego trzeciego już albumu.

Cleo zaprezentowała swój nowy singiel zatytułowany „WRRRA”, który zapowiada jej drugą solową płytę. W rozmowie z RadioZET.pl piosenkarka opowiedziała nam o najnowszej piosence i nadchodzącej płyty. Potwierdziła, że album ukaże się najprawdopodobniej już w maju.

 Znajdzie się na nim pełen wachlarz różnych stylów muzycznych: od „Łowców gwiazd”, przez właśnie m.in. „WRRRA” i piosenka „EVA”, która już jakiś czas temu była wydana. Pełen przekrój różnych różności — powiedziała nam Cleo.

Cleo zdobyła popularność dzięki współpracy z Donatanem. Nagrali razem przebój „My Słowianie”, który stał się wielkim hitem i reprezentował Polskę na Eurowizji 2014. Po niezłym wyniku w konkursie (14. miejsce w finale) kariera Cleo nabrała tempa. Wspólnie z Donatanem wydała płytę „Hiper/Chimera”, a w 2016 roku ukazał się jej debiutancki solowy album.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK