Zamknij

Cleo i donGURALesko w nowej piosence „Kły”. Utwór o mowie nienawiści [WIDEO]

Piotr Krajewski
25.09.2019 11:26
Cleo donGURALesko Kły nowa piosenka Donatana i Roberta Lewandowskiego o mowie nienawiści wideo
fot. Youtube

Cleo i donGURALesko pojawili się nowej piosenki „Kły”, która została wyprodukowana przez Donatana i Roberta Lewandowskiego. Utwór porusza bardzo ważny temat mowy nienawiści. Zdjęcia do oficjalnego klipu powstały m.in. w Tunezji.

Cleo i donGURALesko w piosence „Kły”. Utwór o mowie nienawiści

„Kły” to najnowsza piosenka, którą wyprodukowali razem Donatan oraz Robert Lewandowski. W utworze gościnnie pojawiają się Cleo i donGURALesko.

Tekst utworu, który przestrzega przed mową nienawiści, został napisany przez Cleo już w styczniu, po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska. Przypomnijmy, że Paweł Adamowicz zmarł 14 stycznia. W niedzielny wieczór podczas finału WOŚP 2019 prezydent został trzykrotnie ugodzony nożem.

Mogłabym napisać tysiące słów ale wczoraj zamknęłam się w studio i po prostu przelałam to co we mnie siedzi nagrywając kawałek. „Kły” to o nas...o ludziach. Nienawiść i wrogość zabija ciało i duszę, nienawiść nas zgubi, rozszarpiemy się nawzajem. #STOPNIENAWISCI — napisała w styczniu Cleo na Facebooku.

Tuż po premierze piosenki Cleo poinformowała, że nie będzie ona radiowym singlem: To manifest, przestroga, kawałek który powinien skłonić do refleksji i zmiany. Mam nadzieję że przesłanie w tym kawałku dotrze do jak największej liczby osób.

Oficjalny teledysk do „Kłów” przedstawia przeszywającą dreszczem wizję świata po zagładzie klimatycznej. Zdjęcia powstały w Warszawie i Tunezji.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK