Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Cleo nago w teledysku do nowego singla „EVA”. Kręcono go na Jamajce! [WIDEO]

06.06.2018 10:10

Cleo zaprezentowała oficjalny teledysk do najnowszego singla „EVA”, w którym gościnnie występuje polski artysta reggae Mesajah. W nowym klipie widzimy Cleo kąpiącą się nago w wodospadzie.

Cleo nago teledysk EVA fot. Youtube (CleoVEVO)

Cleo nago w teledysku do piosenki „EVA”

„EVA” to kolejna zapowiedź, po przeboju „Łowcy gwiazd”, nowego studyjnego albumu Cleo, którego tytuł i data premiery pozostają na razie nieznane.

W nowym teledysku, kręconym na Jamajce, Cleo pojawia się całkiem nago. Widzowie mogą zobaczyć artystkę m.in. kąpiącą się w wodospadzie i huśtającą się na huśtawce w samym sercu dżungli. W klipie widzimy także Mesajah, popularnego polskiego wokalistę reggae i dancehall, który współpracował wcześniej chociażby z Kamilem Bednarkiem.

Teledysk do kawałka „Eva” kręciliśmy w dzikiej dżungli na Jamajce. Szukając fajnych dziewiczych miejsc, natrafiliśmy na ogromne pole marihuany, ekipa bardzo się ucieszyła. Jednak nasza radość skończyła się, kiedy podeszło do nas kilku panów z kałasznikowami i maczetami i zaczęło być bardzo groźnie. Mieliśmy scenę jak z serialu o Escobarze — powiedziała Cleo w rozmowie z „Onetem” i dodała: — Do akcji wkroczył nasz reżyser Michał Konrad, który opowiedział, skąd jesteśmy i co robimy. Dodatkowo Donatan stał obok w kolonialnej czapce korkowej jak myśliwy polujący na słonie i chyba opowieść, skąd jesteśmy i nasz „anturaż” wywołał we właścicielach pola taką pozytywną emocję, że do końca dnia pomagali nam na planie zdjęciowym. Pierwszy raz w życiu widzieli drona, bardzo ich to ciekawiło, a my mamy dzięki temu super ujęcia w klipie.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi