Zamknij

Cleo i nowa piosenka „Kły”. Nagrała utwór przeciwko nienawiści

Redakcja
16.01.2019 10:57
Cleo
fot. Instagram (Cleo)

Cleo postanowiła zareagować na falę nienawiści i przemocy w Polsce. Artystka stworzyła nową piosenkę zatytułowaną „Kły”, którą sprzeciwia się powszechnemu hejtowi. Nowy utwór pojawił się na oficjalnym profilu facebookowym Cleo. Internauci chwalą gest piosenkarki.

Cleo — „Kły”. Nowa piosenka przeciw nienawiści w Polsce

Cleo opublikowała nową piosenkę „Kły”, która jest reakcją piosenkarki na falę nienawiści w Polsce i tragiczną śmierć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Artystka opisała utwór hashtagiem „Stop nienawiści”.

Mogłabym napisać tysiące słów ale wczoraj zamknęłam się w studio i po prostu przelałam to co we mnie siedzi nagrywając kawałek. „Kły” to o nas...o ludziach. Nienawiść i wrogość zabija ciało i duszę, nienawiść nas zgubi, rozszarpiemy się nawzajem — napisała Cleo na Facebooku.

Internauci chwalą artystkę za piosenkę i wyraźną reakcję na ostatnie wydarzenia w kraju. Wielu fanów zaproponowało gwieździe udział w specjalnym koncercie, który Doda chce zorganizować wspólnie z innymi polskimi artystami. W jednym z komentarzy Cleo potwierdziła, że jest zainteresowaną inicjatywą.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK