Zamknij

Cleo o piosence Sary Egwu-James. Jak oceniła szanse na Eurowizji Junior 2021 młodej wokalistki?

15.10.2021 12:19
Cleo
fot. Pawel Wodzynski/East News

Cleo, która reprezentowała Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji w 2014 roku oceniła piosenkę Sary Egwu-James. Wokalistka jest zachwycona.

Cleo ma na koncie doświadczenia związane z Konkursem Piosenki Eurowizji. Wraz z Donatanem artystka reprezentowała Polskę w rywalizacji, która odbyła się w 2014 roku. Artyści zaprezentowali wówczas kompozycję "My Słowianie – We Are Slavic", która w naszym kraju była ogromnym hitem.

Cleo o piosence "Somebody" Sary Egwu-James

Starcie muzyczne w Kopenhadze wygrała jednak drag queen — Conchita Wurst, reprezentantka Austrii. Cleo i Donatan zajęli wówczas 14. miejsce. Wokalistka została zapytania przez redakcję "Faktu" o opinię na temat piosenki Sary Egwu-James, z którą młoda artystka wkrótce ruszy na podbój Eurowizji Junior.

Cleo nie kryła zachwytu nad koleżanką z branży. Jednak poza komplementami dotyczącymi jej muzyki, starsza piosenkarka pochwaliła ją również za osobowość.

Sara jest świetna. Jest przepiękna, ma cudowny głos i ogromne możliwości wokalne. Jest też urocza i bije od niej serdeczność i ciepło.

Cleo poznała Sarę w czasach "The Voice Kids", a dziś wróży jej ogromny sukces.

Uważam, że piosenka, z którą będzie reprezentować nas na Eurowizji Junior, jest świetna. A Sara radzi sobie rewelacyjnie i wierzę, że osiągnie sukces.

Cleo zauważa również, że Sara ma "pełny pakiet", który pozwoli jej na rozwinięcie kariery. Jak każdy doświadczony muzyk, również reprezentantka Polski na Eurowizji 2014 wie, że świetny wokal nie wystarczy, by przebić się ze swoim talentem i osiągnąć wyznaczone cele.

Eurowizja Junior 2021. Kiedy i gdzie odbędzie się konkurs?

Eurowizja Junior 2021 odbędzie się 19 grudnia w Paryżu. Sara Egwu-James będzie reprezentowała nasz kraj z utworem "Somebody", który niedawno doczekał się teledysku.