Zamknij

Cleo opublikowała teledysk do utworu "Polskie Mexico". Klip budził kontrowersje już przed premierą

23.07.2021 14:08
Cleo
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Cleo opublikowała wyczekiwany klip do utworu "Polskie Mexico". W teledysku możemy zobaczyć również Lexy, Mini Majka oraz Władimira Putina.

Cleo wywołała kontrowersje najnowszym teledyskiem jeszcze przed jego premierą. Wokalistka zapowiedziała klip kadrami, na których widzieliśmy aktora przebranego za Władimira Putina oraz osobę wcielającą się w Cardi B.

Cleo z klipem do utworu "Polskie Mexico"

Oprócz tego w klipie wystąpiła Lexy Chaplin, influencerka znana z projektu "Team X" oraz Mini Majk.

Cleo w najnowszej piosence opowiada o zaletach życia w Polsce. Wokalistka twierdzi, że żadne z egzotycznych miast, które odwiedziła, nie może równać się miejscowościami takimi jak Wałbrzych czy Radom.

W klipie Cleo, Polska stała się posiadaczką dóbr pożądanych na całym świecie. Wokalistka sprzedaje ukrytą w skórzanych walizkach cebulę, wódkę i ziemniaki, a także kiełbasę zapakowaną w woreczki strunowe. Dzięki dobrze działającemu biznesowi może żyć w luksusie i kąpać się w dolarach.

W teledysku nie zabrakło nawiązań do poprzednich dokonań Cleo. W klipie pojawia się Słowianka ubijająca masło, a także wielkie pudło z logiem Media Expert, sieci sklepów, które reklamuje piosenkarka.

Jak czytamy w opisie nagrania:

Witaj w Polskim Mexico! Tu żyjesz krótko i szybko, a jeśli nie masz poczucia humoru, to nie dostaniesz wizy na wjazd. Czy wiedziałeś że Cardi B lubi Polską kiełbasę, a cebula na świecie znana jest jako Polskie mango? Słowiański kartel pod przewodnictwem Cleo przemyca do Ameryki Południowej swojskie brzmienia i specjały. Gościnny udział Lexy Chaplin i MiniDONA..Majka to mieszanka wybuchowa! Zobacz jak w łatwy sposób naprawiliśmy stosunki międzynarodowe i jak sprawiliśmy, że Władimir Putin stał się naszym przyjacielem.