Zamknij

Cleo padła ofiarą oszustów. Teraz ostrzega internautów: „Ryzykujecie utratą zdrowia”

22.07.2021 11:40
Cleo
fot. VIPHOTO/East News

Cleo padła ofiarą internetowych oszustów. Naciągacze bezprawnie wykorzystali wizerunek polskiej piosenkarki, aby promować tabletki na odchudzenie. Wokalistka postanowiła natychmiast ostrzec wszystkich fanów i zgłosiła sprawę na policję.

Cleo to jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Nic więc dziwnego, że niektórzy próbują bezprawnie wykorzystać jej wizerunek, aby oszukać internautów i wyłudzić pieniądze.

Internetowi naciągacze postanowili promować twarzą Cleo pewien suplement diety. Sprawa szokującego oszustwa dotarła do samej wokalistki, która natychmiast zareagowała i wydała oświadczenie. Ostrzegła wszystkich fanów.

Zobacz też: Władimir Putin w nowym klipie Cleo. Co na to fani artystki?

Cleo padła ofiarą internetowych oszustów. Wykorzystali jej wizerunek

Cleo to kolejna znana polska gwiazda, która padła ofiarą oszustów wykorzystujących wizerunek popularnych osób do promowania dziwnych specyfików.

Tym razem naciągacze zachęcali internautów do zakupienia suplementów diety rzekomo wspomagających odchudzanie. W mediach społecznościowych można było zobaczyć reklamy tabletek, do których dołączono zdjęcia piosenkarki.

Cleo wydała specjalne oświadczenie w tej sprawie, w którym ostrzegła fanów. Do wpisu dodała screeny, a także poinformowała policję.

Uwaga! To oszuści! Uważajcie, nie kupujcie tego! Ryzykujecie utratą pieniędzy i utratą zdrowia! Ostrzegajcie, kogo się da! Sprawa została już zgłoszona! – napisała wściekła artystka.

Cleo ostrzega fanów przed oszustami i pisze o odchudzaniu

W swoim wpisie Cleo zwróciła uwagę internautom, aby nie korzystali ze środków odchudzających, ponieważ mogą okazać się one niebezpieczne dla zdrowia.

Piosenkarka radzi osobom chcącym schudnąć, żeby pamiętali o ujemnych bilansie kalorycznym, jedli zdrowe i nieprzetworzone jedzenie, zrezygnowali ze słodyczy i węglowodanów, a także chodzili regularnie na siłownię.

Zapamiętajcie raz na zawsze: nie ma magicznych tabletek na odchudzanie. Konsekwencja i ciężka praca – dodała.

Zobacz także: Małgorzata Socha padła ofiarą oszustów. Ostrzegła swoich fanów