Zamknij

Cleo pochwaliła się swoim kotem. Pokazała zdjęcie zwierzaka: "Jest zdecydowanie słowiański"

Piotr Krajewski
14.11.2019 13:11
Cleo pochwaliła się swoim kotem pokazała zdjęcie zwierzaka jest zdecydowanie słowiański
fot. Youtube

Cleo pochwaliła się w mediach społecznościowych swoim kotem. Artystka, która zaprezentowała ostatnio nowy singiel „Dom”, opublikowała zdjęcie ukochanego zwierzaka. Cleo zdradziła też imię swojego kota.

Cleo pokazała swoje kota. Opublikowała zdjęcie Ponpona

Cleo słynie z tego, że dba o prywatność. Tym razem jednak zrobiła wyjątek i postanowiła pochwalić się swoim zwierzakiem.

Artystka opublikowała w mediach społecznościowych urocze zdjęcie Ponpona, swojego pięknego kota. Okazuje się, że pupil jest ogromnym wsparciem dla Cleo i pomaga jej chociażby w wyborze kreacji.

 Zawsze, kiedy mam jakiś teledysk pokazuje kreacje mojemu kotu. Ponpon wybiera tę właściwą kładąc się na niej. Kot jest zdecydowanie słowiański — napisała wokalistka i pokazała zdjęcie, jak zwierzak leży na słowiańskim stroju z jej wideoklipu do nowego singla „Dom”.

Cleo — Dom. Nowa piosenka w słowiańskim klimacie

Cleo zaprezentowała nową piosenkę „Dom”. Wokalistka zdradziła, że tekst nowego singla pisała z myślą o swojej zmarłej babci. Cleo zdecydowała się nawiązać do niej także w teledysku, gdzie pojawia się bardzo wzruszający moment. W klipie gwiazda ponownie występuje w słowiańskim stroju, z którego zasłynęła już kilka lat temu.

W związku z premierą singla „Dom” Cleo pojawiła się na antenie Radia ZET. Zobaczcie wideo.

Zagłosuj

Czy podoba Ci się nowa piosenka Cleo "Dom"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PK