Zamknij

Cleo w „Wieczorze z Radiem ZET”. Opowiedziała o nowym singlu, Eurowizji i pracy z Edytą Górniak

Redakcja
08.02.2018 11:25
Cleo w „Wieczorze z Radiem ZET”. Opowiedziała o nowym singlu, Eurowizji i pracy z Edytą Górniak

Cleo wydała właśnie singiel „Łowcy gwiazd”, który zapowiada jej następną płytę. Piosenkarka odwiedziła Marcina Wojciechowskiego i zdradziła nieco więcej szczegółów na temat nowego utworu oraz kolejnego albumu. Nie obyło się też bez pytań o zbliżający się wielkimi krokami Konkurs Piosenki Eurowizji i współpracę z Edytą Górniak przy hicie „Andromeda”.

W trakcie środowego „Wieczoru z Radiem ZET” artystka opowiedziała m.in. o swoich inspiracjach do tworzenia muzyki. Nie zabrakło też rozmów na temat niedawnej współpracy z Edytą Górniak. Przypomnijmy, że Cleo jest autorką tekstu do dobrze znanej na antenie Radia ZET „Andromedy”.

— Edyta jest wspaniałą osobą. Cieszę się ogromnie, że miałam okazję napisać dla niej ten utwór — powiedziała piosenkarka i przyznała, że od zawsze była fanką Górniak, a jej debiutancki krążek „Dotyk” był jedną z pierwszych płyt, jaką kiedykolwiek kupiła.

Marcin Wojciechowski poruszył też gorący obecnie temat reaktywacji Spice Girls. Kilka dni temu członkinie legendarnego girlsbandu spotkały się i podobno omawiały szczegóły swojego wielkiego powrotu.

— Bardzo je lubiłam. Uważam, że były na tamte czasy bardzo oryginalne. Miałam w pokoju ich wielki plakat. To były niesamowite dziewczyny — zdradziła Cleo.

Piosenkarka opowiedziała również o swoich doświadczeniach z Konkursem Piosenki Eurowizji. Tegoroczna edycja imprezy zbliża się wielkimi krokami, a już w marcu poznamy polskiego reprezentanta, który wystąpi w portugalskiej Lizbonie. Marcin Wojciechowski zapytał Cleo o to, czego może spodziewać się przyszły uczestnik Eurowizji.

— Przede wszystkim świetnej przygody, ale także najważniejszej lekcji, jaką może zdobyć wokalista. Przyznam, że lepszej nie dostałam. Produkcja eurowizyjna jest niesamowita. Tam wszystko zgadza się od A do Z i jest zapięte na ostatni guzik. Samo uczestnictwo to wielka szkoła życia — stwierdziła gwiazda.

W środowym „Wieczorze z Radiem ZET” odbyła się także premiera nowego singla „Łowcy Gwiazd”, który zwiastuje kolejny studyjny album Cleo. Wokalistka nie zdradziła jeszcze daty jego premiery. Przyznała jednak, że prace nad nim wciąż trwają i nagrała już około 40 utworów.

RadioZET.pl/PK