Zamknij

Cleo w bikini. Piosenkarka pokazała gorące zdjęcie z wakacji [FOTO]

27.10.2020 13:27
Cleo
fot. Jan Bielecki/East News

Cleo postanowiła powspominać minione lato i opublikowała gorące zdjęcie w bikini. Wokalista zapowiedziała także premierę teledysku do jednego z utworów z jej nowej płyty „superNOVA”, która ukazała się kilka tygodni temu.

Cleo zaprezentowała we wrześniu nową płytę „superNOVA”, z której pochodzą m.in. hity „Łowcy gwiazd” i „Alfabet świateł”.

W mediach społecznościowych piosenkarka zapowiedziała premierę nowego teledysku. Przy okazji Cleo pokazała gorące zdjęcie w bikini.

Cleo w programie Kuby Wojewódzkiego. Przyznała się do próbowania narkotyków

Cleo w bikini. Pokazała gorące zdjęcie z wakacji

Cleo opublikowała gorące, wakacyjne zdjęcie w bikini. Niewykluczone, że to jeden z kadrów z najnowszego teledysku piosenkarki do utworu „W telefonie”. Artystka zapowiedziała premierę wideoklipu.

W te pochmurne i ponure dni mam dla Was trochę nowej muzyki, która rozgrzeje serducha (…) Przytulam i wysyłam dużo ciepła — napisała wokalista.

Premiera teledysku Cleo do piosenki „W telefonie” odbędzie już w środę, 28 października o godz. 11:00.

Cleo zapowiada nową płytę „vinyLOVA”. Kiedy premiera albumu?

Cleo wydała we wrześniu album „superNOVA”. To jednak nie koniec nowości od popularnej piosenkarki.

Już 19 marca 2021 roku Cleo zaprezentuje kolejną płytę zatytułowaną „vinyLOVA”, na którym znajdzie się m.in. przebój „Za krokiem krok”. Krążek będzie utrzymany w klimatach funku, soulu, disco, gospel i r&b.

To zwrot o 180 stopni w stosunku do nowoczesnej produkcji „superNOVA”. Cleo po raz kolejny udowadnia, że nie można jej zaszufladkować ani zamknąć w ramy konkretnych gatunków — czytamy w zapowiedzi płyty.

Cleo w niesamowitej formie. Internauci zachwycają się figurą piosenkarki [FOTO]