Zamknij

Cleo zapowiada dwie płyty. Albumy ukażą się jednocześnie

Piotr Krajewski
09.07.2019 14:23
Cleo wyda dwie płyty jednocześnie zaskakujący pomysł piosenkarki
fot. Youtube (Cleo)

Cleo postanowiła zaskoczyć swoich fanów i zdecydowała się na bardzo odważny ruch. Poinformowała, że planuje wydać jednocześnie aż dwie płyty. Nowe albumy Cleo będą utrzymywane w zupełnie innych muzycznych stylistykach. Kiedy premiera?

Cleo wyda dwie płyty jednocześnie. Kiedy premiera nowych albumów?

Cleo ogłosiła, że planuje wydać dwie płyty jednocześnie. Piosenkarka szykuje wielką niespodziankę dla swoich słuchaczy i zaprezentuje albumy o zupełnie innym brzmieniu. W mediach społecznościowych zdradziła pierwsze szczegóły nowych płyt.

 Jedna będzie obfitowała w nowoczesne brzmienie, jak „Łowcy Gwiazd”, druga natomiast będzie powrotem do oldschoolowych klimatów, takich jak „Za krokiem krok” — napisała i dodała: „To będzie mój największy z dotychczasowych projektów i ostatni w takiej formie”.

Swój odważny ruch Cleo tłumaczy tym, że nie mogła zdecydować się, w którą muzyczną stronę iść na nowym albumie. Postanowiła więc stworzyć dwa zupełnie różne projekty.

Jestem wewnętrznie podzielona, kocham jedno i drugie, czuję klimaty housowe, trapowe, popowe, ale również kocham funk, soul i r’n’b, z których się wywodzę. Nie mogłam się zdecydować, więc dam Wam dwa niezależne projekty. Będziecie mogli ocenić, która Cleo bardziej Wam pasuje — dodała.

Kiedy ukażą się nowe płyty Cleo? Artystka nie zdecydowała się zdradzić konkretnej daty premiery. Wiadome jednak, że już we wrześniu wystartuje limitowany preorder na oba albumy.

Cleo zdobyła popularność za sprawą bardzo owocnej współpracy z Donatanem. Para nagrała wspólnie hit „My Słowianie”, który nie tylko stał się wielkim przebojem, ale również reprezentował Polskę na Eurowizji 2014. Po niezłym wyniku w konkursie (14. miejsce w finale) kariera Cleo nabrała tempa. Wspólnie z Donatanem wydała multiplatynową płytę „Hiper/Chimera”, a w 2016 roku ukazał się jej debiutancki solowy album „Bastet”.

Zagłosuj

Lubisz muzykę Cleo?

Liczba głosów:

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK