Zamknij

Clödie w coverze „Zombie” The Cranberries. Polka podbija internet! [WIDEO]

Redakcja
21.12.2018 10:35
Clödie
fot. Youtube (Clödie)

Polka podbija świat coverem hitu The Cranberries. Klaudia Trzepizur nagrała razem ze swoim zespołem Clödie autorską wersję legendarnego przeboju „Zombie”. Nagranie robi furorę w sieci jest szeroko komentowane przez internautów z całego świata. Obejrzano je ponad 4 miliony razy.

Clödie i cover „Zombie” The Cranberries

Clödie robi furorę w internecie z coverem przeboju „Zombie”, jednego z najważniejszych utworów The Cranberries. Nowa wersja kultowego hitu śpiewana przez Klaudię Trzepizur cieszy się ogromną popularnością w serwisie YouTube. Choć zespół opublikował ją kilka miesięcy temu, dopiero teraz zdobywa zainteresowanie.

Pod nagraniem, które obejrzano już ponad 4 miliony razy, nie brakuje komentarzy z całego świata. Internauci są zachwyceni wokalem Polki.

Clödie to polski zespół rockowy, który powstał w 2013 roku. We wrześniu 2015 roku ukazała się ich pierwsza płyta zatytułowana „Biały Album”. Po kilku latach grupa zmieniła skład i przygotowała m.in. piosenkę z myślą o Konkursie Piosenki Eurowizji 2018. Utwór „Go!” zdobył sympatię eurowizyjnych fanów, ale nie zdołał zakwalifikować się do polskich preselekcji.

Wokalistką zespołu jest Klaudia Trzepizur, którą wielu słuchaczy może kojarzyć z udziału w „The Voice of Poland”. Piosenkarka dotarła do etapu Bitew w czwartej edycji programu. Pojawiła się także w „Must Be The Music”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK