Zamknij

Co z koncertami Ariany Grande w Polsce? Jest oświadczenie

Redakcja
24.05.2017 12:58
Co z koncertami Ariany Grande w Polsce? Jest oświadczenie
fot. ons.pl

Na koncercie Ariany Grande w Manchesterze doszło do zamachu terrorystycznego w wyniku, którego zginęło ponad 20 osób, a kilkadziesiąt zostało rannych. Ariana Grande napisała, że jest załamana wydarzeniami. Nie odniosła się jednak do pozostałych koncertów w Europie. Czy się one odbędą? Przypomnijmy, że 31 maja i 1 czerwca wokalistka ma wystąpić w Polsce – w Łodzi. 

Polskie koncerty Ariany Grande organizuje agencja Livenation. Otrzymaliśmy oświadczenie od agencji na temat koncertów Ariany Grande w Łodzi.

„Jesteśmy głęboko zasmuceni bezsensowną tragedią w Manchesterze, a nasze serca i myśli są z tymi, których dotknęło to tragiczne zdarzenie.

Bezpieczeństwo oraz ochrona widzów podczas wydarzeń i na obiektach koncertowych jest naszym najwyższym priorytetem.

Aktywnie współpracujemy ze wszystkimi służbami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo podczas naszych kolejnych imprez.

Na tę chwilę wszystkie nasze koncerty odbędą się zgodnie z planem, chociaż w dalszym ciągu czekamy na informacje dotyczące występów Ariany Grande zaplanowanych obecnie na 31 maja i 1 czerwca w Łodzi.

Prosimy fanów uczestniczących w koncertach o nieprzynoszenie toreb  przekraczających format A4 oraz o wcześniejsze przybycie na teren imprezy, w celu usprawnienia wchodzenia i wychodzenia z obiektu koncertowego. 

Apelujemy o dbanie o siebie nawzajem, o zwracanie uwagi na wszystko, co wydaje się podejrzane, niewzbudzanie paniki i nietworzenie niebezpiecznych sytuacji.

Obecność Policji i ochrony jest standardową procedurą na wszystkich koncertach. Służby te mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa, udzielenie wsparcia i pomocy wszystkim fanom".

Na razie więc wszystko wskazuje na to, że koncerty jednak – pomimo wcześniejszych plotek – odbędą się. O wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

RadioZET.pl/SI