Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Reakcje Adele i Rihanny na występ Beyonce na festiwalu Coachella [WIDEO]

16.04.2018 11:13

Występ Beyonce na festiwalu Coachella 2018 to jeden z najgorętszych tematów minionego weekendu. Okazuje się, że nie tylko wśród fanów artystki. Inne gwiazdy muzyki także zachwycały się show Amerykanki. Mowa m.in. o Rihannie i Adele.

Beyonce fot. AFP/EAST NEWS

Beyonce na festiwalu Coachella 2018: reakcje Adele i Rihanny

Nie od dziś wiadomo, że Adele jest ogromną fanką Beyonce. Swoją sympatię do gwiazdy niejednokrotnie podkreślała w wywiadach czy w trakcie gal rozdania nagród. Brytyjka nie pojawiła się jednak osobiście na festiwalu Coachella 2018. Występ Beyonce oglądała więc w domu, czym szybko pochwaliła się w mediach społecznościowych. Znana z ogromnego poczucia humoru Adele opublikowała kilka nagrań, na których możemy zobaczyć, jak szaleje podczas show.

Do sieci trafił także krótki film z Rihanną. Artystka została zauważona na festiwalu Coachella, kiedy świetnie bawiła się w pierwszym rzędzie podczas wieczornego koncertu Beyonce.

Przypomnijmy, że w sobotni wieczór Beyonce wystąpiła na słynnej Coachelli w Kalifornii. Publiczność bawiła się przy takich hitach jak „Crazy in Love”, „Baby Boy” czy „Single Ladies (Put a Ring on It)”. Na scenie pojawili się także Jay-Z i członkinie zespołu Destiny’s Child.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń