Zamknij

Coldplay zachwyceni warszawską publicznością. Zobacz, co się działo! [ZDJĘCIA, WIDEO]

Redakcja
19.06.2017 10:04
Coldplay zachwyceni warszawską publicznością. Zobacz, co się działo! [ZDJĘCIA, WIDEO]
fot. ons.pl

Wielkie wydarzenie już za nami. Słynni Brytyjczycy zaczarowali publiczność zgromadzoną na PGE Narodowym. Podczas koncertu nie zabrakło największych hitów zespołu. Działo się!

To były dwie godziny pełne pozytywnej energii, świetnej muzyki i magicznej gry świateł. Coldplay z Chrisem Martinem na czele zaprezentowali polskiej publiczności ponad dwadzieścia swoich piosenek. Nie zabrakło największych przebojów, takich jak "Yellow", "Fix You", "Viva la Vida", "Paradise" czy najnowsze "Something Just Like This" - na ten hit możecie głosować na Liście Przebojów Radia ZET.

Coldplay przyjechali do stolicy w ramach trwającej od kilku miesięcy trasy „A Head Full of Dreams Tour”, podczas której promują przede wszystkim swój siódmy studyjny album.

Zespół postawił na muzyczną różnorodność. Było imprezowo i tanecznie, ale także akustycznie i wzruszająco. Tak jak podczas pierwszego występu Coldplay w Warszawie w 2012 roku, nie zabrakło słynnych opasek – jednego z najważniejszych koncertowych dodatków Brytyjczyków. Od kilku już lat każdy widz przychodzący na ich koncert otrzymuje specjalne opaski, które zaczynają świecić różnymi kolorami w trakcie show.

Grupa nie ukrywała zachwytu nad polską publicznością. "Co za noc. Dobra robota, Warszawo!" - napisali muzycy tuż po zakończeniu koncertu.

Zobaczcie też koniecznie nasz artykuł o 5 mniej znanych piosenkach Coldplay, których trzeba posłuchać.

19349468_1723288444351354_485127070_o
fot. RadioZET.pl

RadioZET.pl/Instagram/PK