Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Coldplay zachwyceni warszawską publicznością. Zobacz, co się działo! [ZDJĘCIA, WIDEO]

19.06.2017 10:04

Wielkie wydarzenie już za nami. Słynni Brytyjczycy zaczarowali publiczność zgromadzoną na PGE Narodowym. Podczas koncertu nie zabrakło największych hitów zespołu. Działo się!

Coldplay zachwyceni warszawską publicznością. Zobacz, co się działo! [ZDJĘCIA, WIDEO] fot. ons.pl

To były dwie godziny pełne pozytywnej energii, świetnej muzyki i magicznej gry świateł. Coldplay z Chrisem Martinem na czele zaprezentowali polskiej publiczności ponad dwadzieścia swoich piosenek. Nie zabrakło największych przebojów, takich jak "Yellow", "Fix You", "Viva la Vida", "Paradise" czy najnowsze "Something Just Like This" - na ten hit możecie głosować na Liście Przebojów Radia ZET.

Coldplay przyjechali do stolicy w ramach trwającej od kilku miesięcy trasy „A Head Full of Dreams Tour”, podczas której promują przede wszystkim swój siódmy studyjny album.

Zespół postawił na muzyczną różnorodność. Było imprezowo i tanecznie, ale także akustycznie i wzruszająco. Tak jak podczas pierwszego występu Coldplay w Warszawie w 2012 roku, nie zabrakło słynnych opasek – jednego z najważniejszych koncertowych dodatków Brytyjczyków. Od kilku już lat każdy widz przychodzący na ich koncert otrzymuje specjalne opaski, które zaczynają świecić różnymi kolorami w trakcie show.

Grupa nie ukrywała zachwytu nad polską publicznością. "Co za noc. Dobra robota, Warszawo!" - napisali muzycy tuż po zakończeniu koncertu.

Zobaczcie też koniecznie nasz artykuł o 5 mniej znanych piosenkach Coldplay, których trzeba posłuchać.

19349468_1723288444351354_485127070_o fot. RadioZET.pl

RadioZET.pl/Instagram/PK

Oceń
Tagi