Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Coldplay zmienili nazwę zespołu na Los Unidades. Wydali też nową piosenkę „E-Lo”

28.11.2018 10:42

Coldplay zmienili nazwę i zaprezentowali nowy utwór. W sieci pojawiła się piosenka „E-Lo”, którą brytyjscy muzycy wydali jako Los Unidades. Kompozycja stworzona wspólnie z Pharrellem Williamsem promuje „Global Citizen Festival: Mandela 100” — wielki charytatywny koncert, który odbędzie się 2 grudnia w Johannesburgu w RPA.

Coldplay fot. Polly Thomas/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Coldplay zmienili nazwę zespołu na Los Unidades

Coldplay zaskoczyli miliony swoich fanów i zmienili nagle nazwę na Los Unidades. Nie wiadomo, czy jest to zmiana na stałe. Niewykluczone, że to po prostu kolejne wcielenie muzyków z Londynu stworzone z myślą o wyjątkowym charytatywnym wydarzeniu.

W sieci pojawił się pierwszy utwór Los Unidades zatytułowany „E-Lo”, w którym gościnnie pojawia się także Pharrell Williams. Piosenka zapowiada wyjątkową EP-kę „Global Citizen EP 1”. Mini-album ukaże się 30 listopada i będzie promował wielki charytatywny koncert.

„Global Citizen Festival: Mandela 100” odbędzie się już 2 grudnia w Johannesburgu w RPA. W trakcie wydarzenia upamiętniającego słynnego Nelsona Mandelę wystąpią m.in. Beyoncé, Jay-Z, Ed Sheeran, Chris Martin, Pharrell Williams czy Usher.

Wszystkie wpływy z EP-ki zostaną przekazane organizacji Global Citizen, która za pomocą swoich kampanii walczy z problemem skrajnego ubóstwa i działa na rzecz równości płci, edukacji, dostępu do wody i kanalizacji. Inicjatorem całego projektu był Chris Martin z Coldplay.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK

Oceń