Zamknij

Coldplay zmienili nazwę zespołu na Los Unidades. Wydali też nową piosenkę „E-Lo”

Redakcja
28.11.2018 10:42
Coldplay
fot. Polly Thomas/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Coldplay zmienili nazwę i zaprezentowali nowy utwór. W sieci pojawiła się piosenka „E-Lo”, którą brytyjscy muzycy wydali jako Los Unidades. Kompozycja stworzona wspólnie z Pharrellem Williamsem promuje „Global Citizen Festival: Mandela 100” — wielki charytatywny koncert, który odbędzie się 2 grudnia w Johannesburgu w RPA.

Coldplay zmienili nazwę zespołu na Los Unidades

Coldplay zaskoczyli miliony swoich fanów i zmienili nagle nazwę na Los Unidades. Nie wiadomo, czy jest to zmiana na stałe. Niewykluczone, że to po prostu kolejne wcielenie muzyków z Londynu stworzone z myślą o wyjątkowym charytatywnym wydarzeniu.

W sieci pojawił się pierwszy utwór Los Unidades zatytułowany „E-Lo”, w którym gościnnie pojawia się także Pharrell Williams. Piosenka zapowiada wyjątkową EP-kę „Global Citizen EP 1”. Mini-album ukaże się 30 listopada i będzie promował wielki charytatywny koncert.

„Global Citizen Festival: Mandela 100” odbędzie się już 2 grudnia w Johannesburgu w RPA. W trakcie wydarzenia upamiętniającego słynnego Nelsona Mandelę wystąpią m.in. Beyoncé, Jay-Z, Ed Sheeran, Chris Martin, Pharrell Williams czy Usher.

Wszystkie wpływy z EP-ki zostaną przekazane organizacji Global Citizen, która za pomocą swoich kampanii walczy z problemem skrajnego ubóstwa i działa na rzecz równości płci, edukacji, dostępu do wody i kanalizacji. Inicjatorem całego projektu był Chris Martin z Coldplay.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK