Zamknij

10-letnia Idalia podbija „The Voice Kids” w Niemczech. To córka polskiej aktorki Aldony Orman

Redakcja
27.02.2019 12:14
Córka Aldony Orman w The Voice Kids w Niemczech Idalia ma 10 lat
fot. Facebook (TheVoiceKidsSAT.1)

Idalia Orman-Borucka to córka aktorki Aldony Orman, którą obecnie wielu widzów kojarzy z roli w serialu „Klan”. 10-letnia dziewczynka wzięła ostatnio udział w niemieckiej edycji „The Voice Kids”, gdzie zachwyciła wszystkich jurorów.

Córka Aldony Orman w niemieckim „The Voice Kids”: 10-letnia Idalia

Idalia Orman-Borucka robi furorę w niemieckiej edycji „The Voice Kids”, gdzie zachwyciła jurorów podczas Przesłuchania w Ciemno i przeszła do następnego etapu. Dziewczynka zaśpiewała piosenkę „Wish Upon a Star” z filmu „Pinokio”.

>> "The Voice Kids 3" - kiedy nowe odcinki programu i co wiadomo o 3. sezonie?

Okazuje się, że 10-latka jest córką polskiej aktorki Aldony Orman, która gra obecnie rolę Barbary Mileckiej w serialu „Klan”.

Występ Idalii zrobił ogromne wrażenie na trenerach. Wszyscy jurorzy odwrócili się swoje fotele, m.in. zwyciężczyni Eurowizji 2010 Lena Meyer-Landrut i znany niemiecki artysta Mark Forster, który ma polskie korzenie. To właśnie do jego drużyny postanowiła dołączyć zdolna córka Aldony Orman.

Polska aktorka zdradziła, że Idalia jest uczennicą Polsko-Niemieckiej Szkoły Spotkań i Dialogu im. Willy'ego Brandta w Warszawie, a w rozwijaniu talentu wokalnego pomagają jej nauczyciel Marcin Lemiszewski i polska wokalistka Hania Stach.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZET.pl/PK