Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Córka Norbiego chce być piosenkarką. Iga Dudziuk ma już 19 lat! [ZDJĘCIA]

08.11.2018 16:23

Córka Norbiego chce iść w jego ślady — informuje „Fakt”. Iga Dudziuk skończyła już 19 lat i podobno planuje na poważnie zająć się śpiewaniem. Od kilku lat uczęszcza na specjalne lekcje. Trzeba przyznać, że wyrosła na piękną kobietę.

Norbi fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Córka Norbiego chce być piosenkarką. Iga Dudziuk ma 19 lat

Kolejne dziecko zamierza iść w ślady znanego rodzica. Okazuje się, że córka Norbiego chce związać swoją przyszłość ze śpiewaniem. Iga Dudziuk ma już 19 lat i przygotowuje się obecnie do matury.

Znany z hitu „Kobiety są gorące” Norbi zdradził w rozmowie z „Faktem”, że dziewczyna planuje już dalszą edukację i myśli o rozpoczęciu nauki w Akademii Muzycznej w Warszawie lub Katowicach.

W tym roku szkolnym Iga zdaje maturę i musi się do niej nieco przyłożyć, bo na razie miłostki jej w głowie. Bardzo chce śpiewać i jest to jej największe marzenie. Szkoli się w tym kierunku i nieźle jej to wychodzi, bo sam słyszałem. Zresztą od kilku lat uczęszcza intensywnie na lekcje śpiewu — mówi Norbi „Faktowi”.

Wokal Igi Dudziuk można usłyszeć w krótkich filmach, które sama opublikowała w serwisie Instagram. Córka Norbiego zaśpiewała „Valerie” Amy Winehouse, i „Say Something” A Great Big World & Christina Aguilera.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/fakt.pl/PK

Oceń
Tagi