Zamknij

Córka Pink ogoliła głowę. Nowa fryzura 8-letniej dziewczynki zaskoczyła internautów [FOTO]

Piotr Krajewski
11.09.2019 10:47
Córka Pink ogoliła głowę nowa fryzura 8letniej Willow Sage Hart zdjęcie foto
fot. London Ent / SplashNews.com/EAST NEWS

Pink jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci. W wielu wywiadach niejednokrotnie podkreślała, że jest dumna ze swoich pociech i wspiera je na każdym roku. Nowa fryzura jej 8-letniej córki Willow Sage Hart zaskoczyła internautów. Dziewczynka ogoliła część głowy na łyso.

Córka Pink ogoliła głowę na łyso. Zdjęcie nowej fryzury Willow Sage Hart

Pink i jej mąż Carey Hart słyną z tego, że mają bardzo liberalne poglądy w kwestii wychowania swoich dzieci, co nie zawsze spotyka się z pozytywnym odbiorem w internecie. Po raz kolejny jednak pokazali, iż wspierają je w każdej decyzji.

Carey Hart opublikował najnowsze zdjęcie córki Pink w nowej fryzurze, która zaskoczyła wielu internautów. 8-letnia Willow Sage Hart ogoliła część głowy na łyso. Trzeba przyznać, że w nowych włosach przypomina nieco swoją słynną mamę. 

Ojciec dziewczynki opublikował także krótki wpis, w którym przyznał, że jest bardzo dumny z córki i cieszy się, iż podążą swoją własną ścieżką.

Kocham moją punkrockową córkę. Pamiętajcie wszyscy, podążajcie własną drogą. Nie pozwólcie się zaszufladkować. Lepiej być sobą. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, na jaką kobietę wyrośniesz. Czuję, że będziesz silna, zacięta, towarzyska i opiekuńcza. Jestem bardzo dumny z Ciebie, Willow — napisał.

Choć taka fryzura u 8-letniej dziewczynki może wywołać spore poruszenie, to internauci zareagowali jednak bardzo pozytywnie. Pod nowym zdjęciem Willow Sage Hart nie brakuje wielu pozytywnych komentarzy.

Pink nie uznaje płci swoich dzieci

W jednym z wywiadów Pink opowiedziała o rodzicielstwie, metodach wychowania i swoim stosunku do tożsamości płciowej własnych dzieci. Otwarcie przyznała, że pociechy wychowuje neutralnie płciowo i wraz z mężem nie uznają płci swoich dzieci.

RadioZET.pl/PK