Zamknij

Czad Festiwal 2018 odwołany. Organizatorzy potwierdzili informację!

Redakcja
27.07.2018 12:22
Czad Festiwal 2018 odwołany. Organizatorzy potwierdzili informację!
fot. pixabay.com

Czad Festiwal 2018 został odwołany. Informację na ten temat potwierdzili sami organizatorzy imprezy. Powodem odwołania Czad Festiwal 2018 jest m.in. małe zainteresowanie biletami.

Czad Festiwal 2018 odwołany

Czad Festiwal 2018 został odwołany. O tym, że festiwal w Straszęcinie nie odbędzie się w tym roku, poinformowali w piątek, 27 lipca organizatorzy imprezy. W internecie pojawił się oficjalny komunikat, w którym podano przyczyny odwołania festiwalu.

Organizator Agencja Artystyczna ARENA z przykrością zawiadamia, że z powodu małego zainteresowania oraz niechęci i utrudnień ze strony niektórych lokalnych środowisk zmuszony jest odwołać Czad Festiwal zaplanowany w dniach 15-18 sierpnia 2018 roku w Straszęcinie. Bardzo przepraszamy fanów oraz wszystkich tych, którzy mieli w planach uczestniczyć w wydarzeniu. Dziękujemy wszystkim artystom, partnerom i patronom medialnym. Jednocześnie przepraszamy za zaistniałą sytuację — czytamy w oświadczeniu organizatorów Czad Festiwal.

Czad Festiwal 2018: zwrot biletów

Organizatorzy Czad Festiwal 2018 proszą wszystkie osoby, które kupiły bilety na stronie arenashop.arenaagencja.pl, o odesłanie biletów wraz z wypełnionym formularzem zwrotu dostępnym na stronie Czad Festiwal. Wejściówki trzeba przesłać do 7 dni na adres:

Agencja Artystyczna ARENA

al. Jana Pawła II 21

39-200 Dębica

Z dopiskiem: ZWROT

Zwrot za bilety na Czad Festiwal 2018 zostanie dokonany najpóźniej do 30 dni roboczych od daty odebrania przesyłki.

Czad Festiwal odbywał się od 2013 roku na terenie Straszęcina nieopodal Dębicy. Występowali na nim przede wszystkim artyści wykonujący rock, ale także reggae czy blues.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/czadfestiwal.pl/PK