Zamknij

Czy zespół U2 kończy karierę? Fani spekulują po wypowiedzi Bono

Redakcja
14.11.2018 12:20
Bono U2
fot. Rob Grabowski/Invision/AP/East News

Fani U2 spekulują na temat enigmatycznej wypowiedzi Bono, która padła podczas wtorkowego występu w Berlinie. Był to ostatni koncert zespołu w ramach trasy koncertowej „Experience + Innocence Tour”. W pewnym momencie lider U2 powiedział, że muzycy odchodzą.

Zespół U2 kończy karierę? Fani spekulują po słowach Bono

We wtorek zespół U2 zakończył swoją kolejną światową trasę koncertową zatytułowaną „Experience + Innocence Tour”. Ostatnim przystankiem na trasie był Berlin. Podczas występu w Niemczech Bono pozwolił sobie na krótką, ale dość enigmatyczną wypowiedź.

Byliśmy w trasie przez długi czas. To już 40 lat. Ostatnie lata były dla nas naprawdę wyjątkowe. Teraz odchodzimy… — powiedział Bono.

Słowa lidera U2 natychmiast wywołały poruszenie wśród fanów irlandzkiej grupy. Wiele osób odbiera wypowiedź Bono jako pożegnanie z koncertami i być może koniec zespołu po czterech dekadach działalności.

Twórcy popularnego profilu społecznościowego „U2gigs” starają się jednak uspokoić fanów U2 i zażegnać masową panikę. Ich zdaniem Irlandczycy na pewno nie kończą jeszcze z koncertowaniem.

Bono miał problemy ze zdrowiem

Warto dodać, że w trakcie wspomnianej trasy koncertowej u Bono pojawiły się problemy zdrowotne. Zespół U2 był zmuszony przerwać jeden z wrześniowych koncertów, ponieważ lider stracił głos.

Na szczęście kłopoty nie były poważne i muzycy mogli kontynuować tournée po Europie.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/nme.com/PK