Zamknij

DJ Tiesto wziął ślub na pustyni. Jego ukochana jest młodsza o 27 lat [ZDJĘCIA]

Piotr Krajewski
26.09.2019 10:30
DJ Tiesto wziął ślub z Anniką Backes modelka jest młodsza o 27 lat zdjęcia foto
fot. Instagram (Tiesto)

Tiesto wziął ślub. Popularny holenderski DJ i producent muzyczny poślubił 23-letnią Annikę Backes, która jest młodsza od niego o 27 lat. Tiesto pochwalił się w mediach społecznościowych pięknymi zdjęciami ślubnymi.

Tiesto wziął ślub z Anniką Backes. Modelka jest młodsza o 27 lat

Tiesto i Annika Backes wzięli ślub. Jeden z najpopularniejszych DJ-ów na świecie pochwalił się radosną nowiną w mediach społecznościowych.

Wybranką 50-letniego holenderskiego producenta została 23-letnia modelka Annika Backes, z którą DJ spotykał się już od kilku lat. Ślub odbył się 21 września w luksusowym kurorcie zlokalizowanym na pustyni Utah w Stanach Zjednoczonych. Na uroczystość zaproszono jedynie 80 osób.

Kilka dni później Tiesto postanowił pochwalić się internautom i pokazał zdjęcia ślubne. Trzeba przyznać, że miejsce, gdzie odbył się jego ślub z Anniką Backes, naprawdę robi wrażenie.

Tiesto to jeden z najsłynniejszych DJ-ów na świecie, którego pełna sukcesów kariera trwa już od wielu lat. Do jego największych przebojowych należą utwory „Adagio For Strings”, „Who Wants To Be Alone” z Nelly Furtado, „Red Lights”, „Jackie Chan” czy ostatni „Ritual” z Ritą Orą.

RadioZET.pl/PK