Zamknij

Strzelanina na planie nowego teledysku DaBaby? Raper komentuje

05.10.2020 09:39
DaBaby
fot. MTV/Associated Press/East News

DaBaby kręcił w sobotę najnowszy wideoklip. Amerykańskie media informują, że na planie teledysku miał dość do strzelaniny, w wyniku której jedna osoba została ranna. Przedstawiciele rapera skomentowali całe zdarzenie.

DaBaby to popularny amerykański raper, który może pochwalić się wielkim hitem „Rockstar”. Piosenka podbiła listy przebojów na całym świecie, trafiając na szczyt notowań m.in. w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii czy Australii.

W sobotę raper rozpoczął prace nad swoim najnowszym wideoklipem. Portal TMZ.com poinformował, że na planie teledysku doszło do niebezpiecznej strzelaniny. DaBaby zaprzeczył jednak, iż zdarzenie miało miejsce podczas kręcenia jego klipu.

Bris nie żyje. Wschodzący gwiazdor rapu zginął w strzelaninie

Strzelanina na planie teledysku DaBaby? Raper komentuje

DaBaby kręcił swój nowy teledysk w Charlotte w Północnej Karolinie. Prace nad klipem zostały natychmiast wstrzymane, kiedy ekipa usłyszała strzały. W wyniku strzelaniny ranna kobieta trafiła do szpitala. Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie.

Do internetu trafiło wideo z momentu strzelaniny. Na nagraniu widać jak grupa osób ucieka i próbuje ukryć się w pobliskim sklepie.

Niedługo po wszystkim przedstawiciele DaBaby wydali oświadczenie, które opublikował portal TMZ.com. Pracownicy rapera zaprzeczyli, że do strzelaniny doszło na planie jego klipu. Zdarzenie miało miejsce w tej samej okolicy, ale podobno nie było związane bezpośrednio z raperem.

W niedzielę DaBaby opublikował wpis na mediach społecznościowych, w którym także zaprzeczył, że do strzelaniny doszło na planie jego teledysku. Zaprezentował też fragment klipu.

Kim jest DaBaby?

DaBaby, a tak naprawdę Jonathan Lyndale Kirk, to bijący obecnie rekordy popularności raper ze Stanów Zjednoczonych.

Wydał dotąd trzy albumy studyjne, które cieszyły się ogromną popularnością wśród słuchaczy. W kwietniu tego roku zaprezentował singiel „Rockstar” z Roddym Ricchem. Utwór osiągnął niebywały sukces na całym świecie i stał się największym hitem rapera w jego dotychczasowej karierze.

DaBaby pojawia się także w najnowszym singlu Duy Lipy zatytułowanym „Levitating”. Na początku października piosenkarka opublikowała oficjalny teledysk promujący piosenkę.

RadioZET.pl/tmz.com/PK