Zamknij

Damiano David przeszedł metamorfozę. Wokalista Maneskin ma nową fryzurę [FOTO]

07.07.2021 13:34
Damiano David Maneskin
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East news

Damiano David to obecnie jeden z najpopularniejszych wokalistów na świecie. Członek Maneskin i zwycięzca Eurowizji 2021 przeszedł właśnie metamorfozę. Słynący z długich włosów włoski artysta zmienił kompletnie fryzurę. Teraz wygląda lepiej?

Damiano DavidManeskin w mgnieniu oka zrobił zawrotną karierę na całym świecie. Od kilku miesięcy członek włoskiego zespołu, który wygrał Eurowizję 2021, cieszy się ogromną popularnością i zyskuje coraz więcej fanów.

Wokalista postanowił zmienić wizerunek i przeszedł niemałą metamorfozę. Damiano David pochwalił się nową fryzurą. Zmiana na lepsze?

Damiano David zmienił fryzurę. Wokalista Maneskin przeszedł metamorfozę

Damiano David z nową fryzurę. Włoski gwiazdor postanowił poeksperymentować z wizerunkiem na potrzeby nowego teledysku do przeboju Maneskin „I Wanna Be Your Slave”.

Zespół opublikował zdjęcie i zdradził, że wideoklip ukaże się już wkrótce. Anglojęzyczna piosenka Maneskin bije rekordy popularności i jest obecnie jednym z najchętniej słuchanych utworów na świecie. Jeszcze lepiej radzi sobie kawałek „Beggin’”, z którym Włosi dotarli na szczyt listy Spotify Global Chart.

Maneskin w rozmowie z Radiem ZET

Zaczynali graniem na rzymskich ulicach, a teraz cała Europa śpiewa ich piosenki. Włoski zespół Maneskin parę tygodni temu wygrał Eurowizję w Rotterdamie i wdarł się przebojem na europejski rynek muzyczny. Muzycy odwiedzili po raz pierwszy Polskę, by wystąpić podczas Sopot Hit Festival. Przeczytaj wywiad z Maneskin dla Radia ZET.