Zamknij

Dan Balan i „Numa Numa 2”. Nowa wersja wielkiego hitu „Dragostea Din Tei” [WIDEO]

Redakcja
08.10.2018 15:24
Dragostea Din Tei Numa Numa 2
fot. Youtube (Time Records, Dan Balan)

Dan Balan zaprezentował utwór „Numa Numa 2”, który jest kontynuacją słynnego wakacyjnego hitu sprzed lat „Dragostea Din Tei”. Oficjalny teledysk powstał w Ugandzie, gdzie artysta zaprosił do wspólnego tańca ponad setkę dzieci. Klip obejrzano już ponad 20 milionów razy.

„Numa Numa 2”: nowa wersja „Dragostea Din Tei” od Dana Balana

Przeboju „Dragostea Din Tei” nie trzeba nikomu przedstawiać. W 2004 roku hit grupy O-Zone, którą założył Dan Balan, śpiewała cała Europa.

Po 15 latach od powstania piosenki Balan postanowił zaprezentować jej kontynuację zatytułowaną „Numa Numa 2”, do której zaprosił Marleya Watersa. W nowej wersji nie mogło jednak zabraknąć słynnego refrenu z fragmentem „Ma Ya Hi Ma Ya Hu”.

Teledysk został nakręcony na terenie Ugandy. U boku Dana Balana w klipie pojawia się ponad setka dzieci. Wszyscy tańczą w rytm wielkiego hitu, który naładowany jest pozytywną energią.

Pomysł na kawałek zrodził się przypadkiem — trafiłem na YouTube na grupę genialnych dzieciaków z Ugandy. Tańczyły z tak niesamowitą energią, że od razu wiedziałem: muszę tam pojechać i zaprosić do wspólnego projektu. W ten sposób, krok po kroku, powstało „Numa Numa 2”. Śpiewam refren „Dragostea Din Tei” od 15 lat i za każdym razem tłum rozpala się z radości w wyjątkowy sposób, zwłaszcza we fragmencie „Ma Ya Hi Ma Ya Hu”. Postanowiłem wykorzystać tę energię, ale w odświeżonym klimacie, takim z 2018 roku. Zawędrowaliśmy do Afryki i tam było po prostu magicznie — mówi Dan Balan.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Dan Balan
fot. mat. prasowe

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK