Zamknij

Dance Dance Dance: niesamowity występ Kasi Dziurskiej do hitu „Chandelier” [WIDEO]

Piotr Krajewski
01.04.2019 11:34
Dance Dance Dance Kasia Dziurska niesamowity występ Chandelier Sia wideo
fot. Youtube

„Dance, Dance, Dance” to program, w którym uczestniczy mierzą się z choreografiami z popularnych teledysków. W trakcie solówki Kasia Dziurska zatańczyła słynny układ z teledysku do hitu „Chandelier” Sii. Jej występ zrobił ogromne wrażenie na jurorach i internautach.

Kasia Dziurska zrobiła furorę w ostatnim odcinku „Dance, Dance, Dance”. Uczestniczka musiała zmierzyć się w niełatwym występem solowym. Zatańczyła słynną choreografię nastoletniej tancerki Maddie Ziegler z teledysku do przeboju „Chandelier” Sii.

Trenerka personalna i instruktorka fitness poradziła sobie świetnie. Udało jej się odwzorować niezwykle wymagający i nietypowy układ taneczny ze słynnego wideoklipu. W trakcie występu Kasia Dziurska zraniła się nawet w rękę, co jednak nie przeszkodziło jej w kontynuowaniu tańca.

Uczestniczka dostała ogromne brawa od jurorów, którzy przyznali jej aż 29,5 punktu, dzięki czemu awansowała wraz ze swoim partnerem Emilem Gankowskim do ćwierćfinału „Dance, Dance, Dance”. Występ Kasi Dziurskiej szeroko komentowali także internauci. W sieci nie brakuje wielu pozytywnych komentarzy, w których ludzie chwalą uczestniczkę.

„To był najlepszy taniec jaki widziałam”, „Najlepsza solówka ze wszystkich”, „Ona ma taniec we krwi” — pisali internauci.

Do ćwierćfinału „Dance, Dance, Dance” awansowali również Patricia Kazadi i Victoria Kazadi oraz Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski.

Zagłosuj

Czy oglądasz "Dance, Dance, Dance"?

Liczba głosów:

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK