Zamknij

Dance Dance Dance: niebezpieczny upadek Kasi Dziurskiej w trakcie występu [WIDEO]

Piotr Krajewski
18.03.2019 13:01
Dance Dance Dance niebezpieczny upadek Kasi Dziurskiej w trakcie występu WIDEO
fot. Youtube screen

„Dance, Dance, Dance” to program TVP, w którym uczestnicy m.in. mierzą się z choreografiami ze słynnych teledysków. W ostatnim odcinku Kasia Dziurska i Emilian Gankowski zatańczyli do przeboju „Try” Pink. W trakcie występu uczestniczka zaliczyła jednak niebezpieczny upadek, który mógł się skończyć tragicznie.

Dance Dance Dance: niebezpieczny upadek Kasi Dziurskiej WIDEO

Niebezpieczny upadek w „Dance, Dance, Dance”. W trakcie występu Kasi Dziurskiej i Emiliana Gankowskiego doszło do bardzo groźnej sytuacji.

Para musiała odtworzyć niełatwą choreografię ze słynnego teledysku Pink do hitu „Try”. Nie zabrakło więc wielu trudnych elementów. W pewnym momencie Emilian Gankowski podrzucił Kasię Dziurską, która miała natychmiast złapać wiszący żyrandol. Uczestniczka zaliczyła błąd i spadła, uderzając w jeden ze stojących na scenie rekwizytów.

Zagłosuj

Czy oglądasz program "Dance, Dance, Dance"?

Liczba głosów:

Upadek Kasi Dziurskiej w „Dance, Dance, Dance” wyglądał bardzo niebezpiecznie i przeraził jurorów. Na szczęście nic poważnego się nie stało. Po występie uczestniczka popłakała się i przyznała jednak, że bardzo się poobijała.

Totalnie spadłam ze stołu, ale zatańczyłam dalej. Nie przerwałam, mimo że jestem nieźle poturbowana — powiedziała Kasia Dziurska po upadku.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK