Zamknij

Dance Dance Dance: wypadek na scenie. "To było szokujące i paraliżujące dla wszystkich" [WIDEO]

30.04.2021 13:24
Dance Dance Dance
fot. Materiały prasowe/ Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

W programie "Dance Dance Dance" doszło do wypadku. Podczas prób jedna z uczestniczek została uderzona rekwizytem w oko. Na planie pojawił się ratownik medyczny.

"Dance Dance Dance" to popularny program taneczny emitowany przez TVP. Pary uczestników prezentują jurorom oraz publiczności zgromadzonej w studiu i przed telewizorami układy taneczne inspirowane wybranym teledyskiem lub ekranizacją. Przed występami uczestnicy pilnie trenują, aby wypaść jak najlepiej przed oceniającymi.

Dance Dance Dance: wypadek na scenie. Jak do tego doszło?

Próby przed programem odbywają się także w studiu. Wówczas do choreografii dochodzą stroje i rekwizyty, które zostaną wykorzystane podczas właściwej rywalizacji. Jedna z ostatnich prób przed najbliższym odcinkiem show skończyła się poważnym wypadkiem.

W sobotnim odcinku trzy pary zaprezentują nowe choreografie z najsłynniejszych światowych klipów. Ola Nowak i Damian Kordas, Anna Matusiak i Stanisław Karpiel-Bułecka oraz Roksana Węgiel i Oliwia Górniak zatańczą w duecie oraz solo. Podczas przygotowań do wspólnego występu Roksany i jej przyjaciółki Oliwii doszło do wypadku na scenie.

Wypadek w "Dance Dance Dance". Uczestniczka uderzona rekwizytem w oko

Dziewczyny w swoim układzie wykorzystały pałki. Jedna z nich uderzyła w oko Oliwię Górniak.

"Naszym rekwizytem były pałki. Niestety dostałam nią w oko" - opowiada dziewczyna.

Zdarzenie przeraziło jej partnerkę.

"Dostała w takie miejsce, że dosłownie ją odcięło na moment. Bardzo się przestraszyłam. Zaczęłam panikować, zaczęłam cała się trząść" - wyznała zapłakana Roksana Węgiel.

Na miejscu natychmiast pojawił się ratownik medyczny. Wbiegł na scenę i od razu sprawdził stan zdrowia Oliwii, co widać na poniższym wideo.

"Miałam przed oczami najczarniejsze scenariusze. To było szokujące i paraliżujące dla wszystkich" - dodaje Roksana.

Nie wiemy, jak to zdarzenie wpłynie na przebieg dalszej rywalizacji. Czy uraz będzie na tyle poważny, że Oliwia będzie musiała zrezygnować z show?

Najbliższy odcinek programu zostanie wyemitowany 1 maja o godzinie 20:00 na antenie TVP2. Wówczas poznamy odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas dziś pytania.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/materiały prasowe