Zamknij

Daniel Martyniuk nagrał Hot 16 Challenge. Syn Zenka rapuje o areszcie i noszeniu maseczek [WIDEO]

Piotr Krajewski
28.05.2020 13:43
Daniel Martyniuk w Hot 16 Challenge 2 syn Zenka rapuje o areszcie i maseczkach wideo
fot. Youtube

Daniel Martyniuk wziął udział w Hot 16 Challenge 2 i nagrał swój krótki utwór pod pseudonimem Lil Xen. Syn Zenka Martyniuka rapuje m.in. o żonie, córce, niedawnym pobycie w areszcie i noszeniu maseczek w związku z pandemią. Nie zabrakło ostrych słów!

Daniel Martyniuk niedawno wyszedł z aresztu za kaucją. Syn Zenka Martyniuka trafił tam na początku kwietnia po tym, jak zlekceważył obowiązek kwarantanny po powrocie z zagranicy i jeździł samochodem mimo odebranego prawa jazdy.

Ostatnio 30-latek został nominowany do słynnego Hot 16 Challenge 2. Daniel Martyniuk zdecydował się skorzystać z zaproszenia i dołączył do internetowej akcji. Na potrzeby wyzwania syn Zenka stworzył nawet pseudonim. Zobaczcie, jak Lil Xen rapuje w Hot 16 Challenge 2.

„Traktujecie ją jak szmatę!”. Takiego Hot 16 Challenge 2 jeszcze nie było [WIDEO]

Hot 16 Challenge 2: Daniel Martyniuk, syn Zenka rapuje jako Lil Xen

Daniel Martyniuk w swoim Hot 16 Challenge 2 postanowił pozdrowić rodziców, żonę i córkę. Lil Xen skorzystał też z okazji i odniósł się do pobytu w areszcie, o którym było bardzo głośno w mediach.

 Dodam, że pewnego piątku feralnego zawinęli mnie do aresztu śledczego. Doznałem tam cudownego oświecenia. Coś w stylu muzycznego olśnienia. Zobaczyłem tam, jaki świat jest piękny, w szczególności bez szmalu w kieszeni — rapuje Martyniuk.

Syn Zenka Martyniuka zdecydował się też skomentować rządowe obostrzenia w związku z pandemią koronawirusa. Daniel Martyniuk pozwolił sobie na mocne słowa na temat noszenia maseczek. Zaapelował też, aby znieść wszystkie ograniczenia.

Rapuje dla was bez maseczki, bo wkurza mnie noszenie pie******** chusteczki. (...) Teraz pragnę tylko jednego, aby rząd zniósł restrykcje i ograniczenia. Dosyć już tej izolacji, otwórzmy się na świat w tej absurdalnej rządowej manipulacji — dodał.

Na koniec filmiku Daniel Martyniuk nominował do Hot 16 Challenge 2 swojego ojca. Czy Zenek odpowie na wyzwanie? Przekonamy się już wkrótce.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

Zagłosuj

Czy podoba Ci się Hot 16 Challenge z synem Zenka?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PK