Zamknij

Danzel dziś. Tak obecnie wygląda autor wielkiego hitu „Pump It Up” [GALERIA]

08.09.2020 14:22
Danzel
8 Zobacz galerię
fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER/East News

Danzel zrobił furorę w Polsce za sprawą utworu „Pump It Up”, który królował na listach przebojów ponad 15 lat temu. Belgowi nie udało się jednak nigdy więcej wydać równie słynnego hitu. Jak dziś wygląda Danzel? Zobaczcie najnowsze zdjęcia 43-latka.

Danzel to belgijski piosenkarz, który podbił Europę przebojem „Pump It Up”. W 2004 roku utwór ten znali wszyscy, a chwytliwy refren potrafił zaśpiewać każdy z nas.

Od tego momentu minęło już jednak ponad 15 lat, a wokalista z charakterystyczną fryzurą „na jeża” nie był w stanie powtórzyć sukcesu swojego wielkiego hitu. Jak dziś wygląda Danzel? Belg ma obecnie 43 lata i wyraźnie zmienił się przez ostatnie lata. W naszej galerii możecie zobaczyć najnowsze zdjęcia Danzela.

Garou dziś. Tak obecnie wygląda wokalista z Kanady, którego pokochały Polki [GALERIA]

Danzel dziś. Tak obecnie wygląda autor hitu „Pump It Up”

Danzel wkrótce będzie obchodził swoje 44. urodziny. Choć od wielkich sukcesów przeboju „Pump It Up” minęło już wiele lat, sympatyczny Belg nie przestaje śpiewać i koncertować.

Co ciekawe, Danzel nadal cieszy się sporą popularnością w Polsce. Od czasu do czasu artysta przyjeżdża się w naszym kraju, gdzie gra plenerowe koncerty lub pojawia się w programach telewizyjnych.

W całej swojej dotychczasowej karierze wydał dwa albumy studyjne. Jego ostatnia płyta zatytułowana „Unlocked” ukazała się 12 lat temu. Od tamtej pory wokalista prezentuje jedynie pojedyncze single.

W 2006 roku popularność Danzela w Polsce była tak duża, że Belg wziął udział nawet w polskich eliminacjach do Eurowizji. W preselekcjach „Piosenka dla Europy 2006” zaprezentował się z utworem „Undercover”, ale jego występ nie zrobił wrażenia na widzach i jurorach. Zajął ostatecznie dopiero 8. miejsce, a eliminacje wygrał zespół Ich Troje z piosenką „Follow My Heart”.

Anastacia dziś. Tak obecnie wygląda zapomniana gwiazda muzyki [GALERIA]