Zamknij

Daria Zawiałow wydała nowy singiel. "Gdybym miała serce" to ulubiona piosenka fanów

Piotr Krajewski
20.02.2020 13:26
Daria Zawiałow Gdybym miała serce nowy singiel kosmiczne lyric video
fot. Youtube screen

Daria Zawiałow wydała nowy singiel „Gdybym miała serce”. Piosenka będzie już ostatnim utworem promującym jej drugą płytę zatytułowaną „Helsinki”. Wokalistka postanowiła zaskoczyć fanów i opublikowała kosmiczne lyric video.

Daria Zawiałow — Gdybym miała serce. Nowy singiel i kosmiczne lyric video

„Gdybym miała serce” to nowy singiel Darii Zawiałow. Piosenkarka potwierdziła, że utwór będzie ostatnią piosenką promującą album „Helsinki”. Przypomnijmy, że dwa poprzednie single „Hej Hej” i „Punk Fu!” zrobiły furorę na antenie Radia ZET. Na ten ostatni wciąż możecie głosować na Liście Przebojów Radia ZET.

Mój ulubiony utwór z albumu „Helsinki” doczekał się statusu „singla” i kosmicznego lyric video! Tak. Ja też na to czekałam hehe! Serio, serio — napisała wokalistka.

>> Daria Zawiałow w „Od przedszkola do Opola”. Tak wyglądała w dzieciństwie [WIDEO]

Zagłosuj

Czy chciałbyś usłyszeć "Gdybym miała serce" w Radiu ZET?

Liczba głosów:

Daria Zawiałow przyznała też, że nie planowała wydać „Gdybym miała serce” na singla, ale zrobiła to z myślą o swoich fanach: „Nigdy nie widziałam takiej mobilizacji wśród fanów więc cóż... Wy prosicie, ja spełniam życzenia”.

27-letnia artystka nie zwalnia tempa i zapowiada, że najbliższe miesiące będą bogate w niespodzianki.

Lyric video to jedna z wielu niespodzianek, które zaplanowałam dla Was na ten rok. Będzie tego więcej i powiem Wam — będzie grubo! Promise — dodała Zawiałow.

RadioZET.pl/PK