Zamknij

Daria Zawiałow w nowym singlu "Nie mamy czasu". Kiedy premiera reedycji "Helsinek"? [WIDEO]

16.09.2020 12:33
Daria Zawiałow
fot. Piotr Molecki/East News

Daria Zawiałow zaprezentowała nowy singiel „Nie mamy czasu”. Piosenka zapowiada reedycję płyty „Helsinki”, która ukazała się w marcu 2019 roku. Na nowej wersji albumu Daria Zawiałow zaprezentuje m.in. dwa premierowe utwory oraz trzy nagrania live. Kiedy premiera reedycji „Helsinek”?

Daria Zawiałow powraca z nowym singlem „Nie mamy czasu”. To zupełnie nowy utwór piosenkarki, który promuje specjalną wersję jej platynowego albumu „Helsinki”.

Reedycja „Helsinek” Darii Zawiałow będzie wzbogacona o kilka wyjątkowych niespodzianek, m.in. nowe utwory, specjalne wersje znanych już piosenek i wyjątkowe nagrania live.

Daria Zawiałow – Nie mamy czasu. Nowy singiel z reedycji płyty Helsinki

Daria Zawiałow zaprezentowała nowy singiel „Nie mamy czasu”, który znajdzie się na reedycji albumu „Helsinki”.

Wraz z premierą utworu do internetu trafił oficjalny teledysk promujący nową piosenkę. Scenariusz jest inspirowany faktami z życia Mikołaja Dereckiego, który gra w klipie główną rolę. Reżyserem klipu jest Maciek Adamczak.

Daria Zawiałow wydaje reedycję albumu Helsinki. Kiedy premiera płyty?

„Helsinki” to drugi album Darii Zawiałow, który zrobił furorę wśród słuchaczy, a single promujące krążek stały się wielkimi hitami. Mowa m.in. o utworach „Hej Hej!”, „Punk Fu”, „Szarówka” czy „Nie dobiję się do Ciebie”.

Platynowa płyta Darii Zawiałow doczeka się reedycji pod nazwą „Helsinki Special Edition”. Znajdzie się na niej łącznie 18 piosenek, w tym dwa premierowe kawałki „Nie mamy czasu” i „Mania”, nowe wersje „Saloników” i „Szarówki” (z Januszem Panasewiczem), studyjna wersja „Daj No” z #hot16challenge oraz trzy nagrania live. Pojawi się również znana już słuchaczom piosenka „Czy Ty słyszysz mnie?” z schafterem i Ralphem Kamińskim.

Premiera reedycji „Helsinek” Darii Zawiałow odbędzie się 2 października. Tego samego dnia do sprzedaży trafi wersja winylowa albumu.

Nowa płyta Darii Zawiałow. Kiedy premiera trzeciego albumu piosenkarki?

W ostatnich tygodniach Daria Zawiałow ciężko pracuje nad nową muzyką. Choć artystka nie zdradza jeszcze zbyt wielu szczegółów na temat trzeciego albumu, wiadomo już, że nowa płyta Darii Zawiałow ukaże się w 2021 roku. Dokładna data premiery i tytuł krążka pozostają tajemnicą.

Darka vol. 3 bliżej niż dalej — napisała piosenkarka kilka dni temu w mediach społecznościowych i opublikowała zdjęcia ze studia nagraniowego.