Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Daria Zawiałow torturuje Piotra Roguckiego. Zobacz klip do „Na Skróty” [WIDEO]

13.10.2017 16:07

Jej kariera nabiera tempa z miesiąca na miesiąc. Właśnie wydała specjalną edycję swojego świetnie przyjętego debiutanckiego albumu. Dziś Daria Zawiałow prezentuje teledysk do nowego singla „Na Skróty”. W klipie gościnnie pojawia się Piotr Rogucki, lider zespołu Coma.

Daria Zawiałow torturuje Piotra Roguckiego. Zobacz klip do „Na Skróty” [WIDEO] fot. Youtube (DariaZawialowVEVO)

Płyta „A kysz!”, z której pochodzą single „Malinowy Chruśniak” czy „Kundel Bury”, to bez wątpienia jeden z najciekawszych debiutów ostatnich lat. Krążek zachwycił zarówno słuchaczy, jak i krytyków muzycznych, którzy chórem zaczęli nazywać Zawiałow jedną z najciekawszych artystek rodzimej sceny alternatywnej.

Piosenka „Na Skróty” promuje edycję specjalną debiutanckiego albumu, wzbogaconą o wiele ciekawych dodatków i nową szatę graficzną.

W klipie, wyreżyserowanym przez Dominikę Podczaską, wystąpił Piotr Rogucki z zespołu Coma. Teledysk osadzony jest w klimacie lat siedemdziesiątych, a akcja rozgrywa się w środku lasu i na terenie opustoszałego ośrodka wypoczynkowego. Pojawiają się w nim dwie Darie, z których jedna torturuje oraz dręczy mężczyznę.

RadioZET.pl/SonyMusicPoland/PK

Oceń