Zamknij

Daria Zawiałow torturuje Piotra Roguckiego. Zobacz klip do „Na Skróty” [WIDEO]

Redakcja
13.10.2017 16:07
Daria Zawiałow torturuje Piotra Roguckiego. Zobacz klip do „Na Skróty” [WIDEO]
fot. Youtube (DariaZawialowVEVO)

Jej kariera nabiera tempa z miesiąca na miesiąc. Właśnie wydała specjalną edycję swojego świetnie przyjętego debiutanckiego albumu. Dziś Daria Zawiałow prezentuje teledysk do nowego singla „Na Skróty”. W klipie gościnnie pojawia się Piotr Rogucki, lider zespołu Coma.

Płyta „A kysz!”, z której pochodzą single „Malinowy Chruśniak” czy „Kundel Bury”, to bez wątpienia jeden z najciekawszych debiutów ostatnich lat. Krążek zachwycił zarówno słuchaczy, jak i krytyków muzycznych, którzy chórem zaczęli nazywać Zawiałow jedną z najciekawszych artystek rodzimej sceny alternatywnej.

Piosenka „Na Skróty” promuje edycję specjalną debiutanckiego albumu, wzbogaconą o wiele ciekawych dodatków i nową szatę graficzną.

W klipie, wyreżyserowanym przez Dominikę Podczaską, wystąpił Piotr Rogucki z zespołu Coma. Teledysk osadzony jest w klimacie lat siedemdziesiątych, a akcja rozgrywa się w środku lasu i na terenie opustoszałego ośrodka wypoczynkowego. Pojawiają się w nim dwie Darie, z których jedna torturuje oraz dręczy mężczyznę.

RadioZET.pl/SonyMusicPoland/PK