Zamknij

Daria Zawiałow i nowy singiel „Nie dobiję się do Ciebie”. Klip zaskakuje mrocznym klimatem!

Redakcja
28.09.2018 11:06
Daria Zawiałow
fot. mat. prasowe / Piotr Porębski

Daria Zawiałow zaprezentowała nowy singiel „Nie dobiję się do Ciebie”. Piosenka to pierwsza zapowiedź jej drugiego albumu, którego premiera zbliża się wielkimi krokami. Do sieci trafił także oficjalny teledysk do nowej piosenki. Wideo zaskakuje mrocznym i tajemniczym klimatem.

Daria Zawiałow i nowy singiel „Nie dobiję się do Ciebie”

Daria Zawiałow powraca z nowym singlem zatytułowanym „Nie dobiję się do Ciebie”. Piosenka zapowiada jej kolejną płytę, której data premiery pozostaje na ten moment nieznana. Nowe wydawnictwo powstawało we współpracy z Michałem Kushem, producentem debiutanckiej płyty Zawiałow.

Nowy utwór artystki charakteryzuje się synth-popowym i surowym brzmieniem, mocno nawiązującym do muzyki lat osiemdziesiątych.

Warstwa liryczna opowiada o niestabilnej emocjonalnie dziewczynie, która toczy walkę z samą sobą. Podąża za mężczyzną, którego już dawno straciła, który jest dla niej nieosiągalny. Moja bohaterka jest tego świadoma, a mimo to uparcie idzie przed siebie. Jest zamknięta w swoim własnym labiryncie, balansuje pomiędzy rzeczywistością, a tym, co nie istnieje naprawdę — tłumaczy Daria Zawiałow i dodaje: — „Nie dobiję się do Ciebie” to utwór, który jest wstępem do nowego etapu w moim życiu. Jest dla mnie czymś nowym, ale jednocześnie bardzo moim. Wraz z Michałem Kushem idziemy do przodu, czując w sobie ogromne pokłady energii. Nieco bardziej elektronicznie, ale zachowując naszą miłość do gitarowych brzmień.

Daria Zawiałow
fot. mat. prasowe

W internecie pojawił się już oficjalny teledysk promujący singiel „Nie dobiję się do Ciebie”. Od pierwszych sekund klip zaskakuje klimatem.

 Teledysk zadziwiająco kontrastuje z żywą i pełną barw okładką i przenosi nas do miejsca rodem z serialu „Stranger Things”! Jest mroczny i tajemniczy. Wraz z Dominiką Podczaską, reżyserką teledysku, starałyśmy się przenieść klimat piosenki na obrazek i oddać cały mrok, kryjący się za postacią bohaterki. Muszę przyznać, że po raz pierwszy realizowałyśmy mój scenariusz, dlatego tym bardziej jestem związana z tym klipem — zdradza Daria.

Debiutancka płyta Darii Zawiałow wywołała niemałe poruszenie na polskiej scenie muzycznej. Krążek, z którego pochodzą utwory „Malinowy Chruśniak” i „Kundel Bury”, zachwycił zarówno słuchaczy, jak i krytyków muzycznych. Album „A Kysz!” został nagrodzony dwoma prestiżowymi Fryderykami w kategorii „debiut roku” i „album roku — alternatywa”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK