Zamknij

Daria Zawiałow pojawi się dziś w „Wieczorze z Radiem ZET”

Redakcja
11.10.2017 09:34
Daria Zawiałow pojawi się dziś w „Wieczorze z Radiem ZET”
fot. mat. prasowe / Sony Music Poland

Jej debiutancka płyta „A kysz!” zachwyciła polskich słuchaczy, jak również krytyków muzycznych, którzy chórem zaczęli nazywać Zawiałow jedną z najciekawszych artystek rodzimej sceny alternatywnej. W październiku piosenkarka powróciła z edycją specjalną swojego albumu, wzbogaconą o wiele ciekawych dodatków. Dziś, 11 października, Daria będzie gościem programu Marcina Wojciechowskiego.

Kariera Darii Zawiałow z miesiąca na miesiąc idzie do przodu. Artystka na pewno zaliczy ten rok do bardzo udanych. Dobrze przyjęta płyta, wiele owocnych festiwalowych koncertów oraz świetne single „Malinowy Chruśniak” czy „Kundel Bury”, które cieszą się dużą popularnością w serwisie YouTube.

Specjalna edycja debiutu

6 października pojawiła się specjalna edycja albumu „A kysz!” z wieloma dodatkami oraz zupełnie nową szatą graficzną. Znalazły się na niej niepublikowane dotąd utwory „Od Tygodnia na Saskiej” i „Na Skróty”, który został najnowszym singlem artystki. Lada moment swoją premierę będzie miał klip osadzony w klimacie lat siedemdziesiątych.

O tym wszystkim i nie tylko Daria Zawiałow opowie już dziś Marcinowi Wojciechowskiemu w „Wieczorze z Radiem ZET”. Program jest nadawany od poniedziałku do piątku w godz. 18:00-22:00.

RadioZET.pl/PK