Zamknij

Dawid Kwiatkowski rapuje w nowym utworze „Sam 1.0”. Jest teledysk! [WIDEO]

Redakcja
11.07.2018 12:44
Dawid Kwiatkowski
fot. Youtube (Dawid Kwiatkowski)

Dawid Kwiatkowski zaprezentował teledysk do nowego utworu „Sam 1.0”, który jest kolejną zapowiedzią jego piątej płyty. Piosenka mocno różni się od wcześniejszych muzycznych dokonań artysty. Słuchacze mogą usłyszeć, jak Dawid Kwiatkowski rapuje.

Dawid Kwiatkowski rapuje. Nowa piosenka „Sam 1.0”

Dawid Kwiatkowski odkrywa kolejną kartę swojej piątej płyty. W internecie pojawił się oficjalny teledysk do piosenki zatytułowanej „Sam 1.0”. Kompozycja mocno odbiega klimatem od wcześniejszej twórczości wokalisty. W utworze możemy usłyszeć, jak Kwiatkowski rapuje.

Słuchacie właśnie utworu, który jest całkiem inny niż reszta na płycie. To nie jest singiel. To modlitwa o lepsze jutro dla tych, którzy w swoim życiu wiele razy przeszli na czerwonym świetle i niestety, odbiło się to na ich życiu — napisał Dawid Kwiatkowski pod teledyskiem.

„Sam 1.0” to już kolejna zapowiedź nowej płyty Dawida Kwiatkowskiego. Na początku 2018 roku zaprezentował singiel „Jesteś”, do którego teledysk obejrzano niemal 10 milionów razy w serwisie YouTube. Ostatni album artysty „Countdown” pojawił się pod koniec 2016 roku i dotarł do 4. miejsca najlepiej sprzedających się albumów w Polsce.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK