Zamknij

Dawid Kwiatkowski w żałobie po śmierci dziadka. Pożegnał go w trakcie koncertu! [WIDEO]

Redakcja
05.09.2018 11:12
Dawid Kwiatkowski
fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER/East News

Zmarł dziadek Dawida Kwiatkowskiego. Smutna wiadomość dotarła do artysty dwie godziny przed zaplanowanym koncertem w Pszczynie. Wokalista nie zdecydował się jednak go odwołać. W trakcie występu Dawid Kwiatkowski nawiązał do śmierci dziadka. Pokazał też jego zdjęcia na Instagramie.

Nie żyje dziadek Dawida Kwiatkowskiego

Dawid Kwiatkowski w żałobie. W poniedziałek zmarł jego ukochany dziadek Zenon. O śmierci członka rodziny artysta dowiedział się chwilę przed zaplanowanym koncertem w Pszczynie.

Mimo że wokalistka mocno przeżył jego odejście, nie zdecydował się odwołać występu. W trakcie koncertu przyznał, że dziadek nie chciałby tego i byłby bardzo niezadowolony, gdyby to zrobił.

W mediach społecznościowych Dawid Kwiatkowski podzielił się z fanami zdjęciami swojego ukochanego dziadka. Napisał też wzruszającą wiadomość na Instagramie.

To Ty trzymałeś to wszystko w garści i dzięki Tobie to po prostu działało. Jestem dumny, że mogłem Cię mieć, że byłeś przykładem mężczyzny, który ma wszystko pod kontrolą. Damy radę. Musimy. Kochamy Cię! Jesteś teraz w lepszym miejscu... Do zobaczenia — napisał Dawid Kwiatkowski.

W tych trudnych chwilach artysta może liczyć na swoich fanów. Wiele osób wspiera go w internecie i dodaje otuchy.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK