Zamknij

Dawid Kwiatkowski śpiewa „Ona by tak chciała”. Takiej wersji jeszcze nie było [WIDEO]

Piotr Krajewski
04.02.2020 10:55
Dawid Kwiatkowski śpiewa Ona by tak chciała takiej wersji jeszcze nie było wideo
fot. Youtube screen

Dawid Kwiatkowski koncertuje obecnie po całej Polsce. W trakcie koncertu w Gdańsku artystka zaskoczył publiczność i zaprezentował wyjątkowy mashup w nietypowej aranżacji. Zaśpiewał przebój „Dance Monkey” Tones and I ora hit „Ona by tak chciała” Ronniego Ferrari.

Dawid Kwiatkowski śpiewa Ona by tak chciała i Dance Monkey

Dawid Kwiatkowski zaśpiewał przebój „Ona by tak chciała” Ronniego Ferrari. Podczas sobotniego koncertu w Gdańsku artysta zaprezentował jeden z największych zeszłorocznych hitów polskiego internetu w kompletnie innej, spokojniejszej aranżacji.

Co ciekawe, juror programu „The Voice Kids 3” połączył „Ona by tak chciała” Ronniego Ferrari z wielkim hitem „Dance Monkey”, do którego teledysk obejrzano ponad 600 milionów razy w serwisie YouTube. Trzeba przyznać, że koncertowy mashup Dawida Kwiatkowskiego robi wrażenie, a dwa słynne przeboje brzmią razem naprawdę dobrze.

>> Dawid Kwiatkowski jako dziecko. Pokazał stare zdjęcie z dzieciństwa [FOTO]

Dawid Kwiatkowski wyznał, czego panicznie się boi

Dawid Kwiatowski zdobył się na bardzo szczere wyznanie w „The Voice Kids 3”. W trakcie programu juror wyznał, co jest jego największą traumą. Okazuje się, że Dawid panicznie boi się latać samolotem. „To coś najgorszego na świecie” — powiedział trener. 

ZOBACZ: Dawid Kwiatkowski panicznie boi się latać samolotem: „To coś najgorszego na świecie” [WIDEO]

RadioZET.pl/PK