Zamknij

Dawid Kwiatkowski środowym gościem w Radiu ZET. Zaprezentuje nowy utwór "Mordo"

Piotr Krajewski
05.06.2019 10:30
Dawid Kwiatkowski środowym gościem w Radiu ZET. Zaprezentuje nowy utwór "Mordo"
fot. mat. prasowe

Dawid Kwiatkowski pojawi się w środę po godz. 17:00 w Radiu ZET. Jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów będzie gościem programu „Uważam ZET”, w którym zaprezentujemy jego nowy singiel „Mordo”. 23-latek opowie też Ewelinie Pacynie i Damianowi Michałowskiemu o najnowszym albumie „13 grzechów niczyich”.

Dawid Kwiatkowski pojawi się w środowym „Uważam ZET”, gdzie zaprezentuje słuchaczom Radia ZET swój nowy singiel „Mordo”. Utwór doczekał się oficjalnego teledysku, w którym możemy zobaczyć Dawida tańczącego w nocnym klubie.

Popularny artysta powrócił ostatnio z nowym albumem. Jego piąta płyta „13 grzechów niczych” ukazała się 31 maja we wszystkich sklepach muzycznych oraz serwisach cyfrowych. Na krążku znalazło się aż czternaście nowych utworów, w tym duety z takimi artystami jak Julia Wieniawa, Natalia Szroeder, Baron z Afromental czy Kubi Producent.

To różnorodny album, ale przez to wyjątkowo prawdziwy. Pisałem i nagrywałem to, co czuję w danym momencie i jak czuję. To podróż po różnych emocjach i tematach. Nie ma tu tabu ani sztucznych uśmiechów — tak o swoim najnowszym dziele wypowiada się Dawid.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK