Dawid Kwiatkowski w Radiu ZET. Zdradził tytuł nowego singla i zaśpiewał fragment! [WIDEO]

17.12.2018 13:26

Dawid Kwiatkowski pojawił się w „Dzień Dobry Bardzo”. W trakcie rozmowy z Michałowskim i Korościelem opowiedział o przygotowaniach do „Sylwestra Marzeń z Dwójką” w Zakopanem, plotkach o swoich wymaganiach przed koncertami i nadchodzących świętach. Specjalnie dla słuchaczy Radia ZET zdradził też tytuł nowego singla i zaśpiewał jego fragment.

Dawid Kwiatkowski był gościem poniedziałkowego „Dzień Dobry Bardzo”. Specjalnie na prośbę głodnych prowadzących artysta przyszedł do naszego studia z kanapkami. Wspomniał o nadchodzących urodzinach i zapowiedział na antenie swój słynny przebój „Jesteś”, do którego teledysk może pochwalić się ponad 11 milionami wyświetleń w serwisie YouTube.

22-letni wokalista zdradził także informacje o przygotowaniach do występu na „Sylwestrze Marzeń z Dwójką” w Zakopanem. Po raz pierwszy Dawid Kwiatkowski opowiedział też o swoim nadchodzącym singlu. Słuchacze Radia ZET dowiedzieli się jako pierwsi, że nowy utwór będzie nosił tytuł „Kochaj mnie”. Co więcej, artysta zaśpiewał nawet jego fragment.

Damian Michałowski i Michał Korościel poruszyli też temat plotek na temat wymagań, które Dawid Kwiatkowski ma przed swoimi koncertami. Popularny piosenkarz opowiedział również o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia. Przyznał, że udało mu się już kupić wszystkie prezenty dla najbliższych.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń