Zamknij

Dawid Narożny nagrał z córką cover "Ona jest taka cudowna". Fani: "Gabi śpiewa lepiej niż mama"

18.01.2021 16:11
Dawid Narożny
fot. Marcin Bruniecki/REPORTER/East News

Dawid Narożny wypuścił cover utworu "Ona jest taka cudowna". Wokalista zaśpiewał największy hit Pięknych i Młodych wraz ze swoją córką, Gabrysią. Fani są zdania, że Gabi jest bardziej utalentowana niż jej mama, założycielka zespołu - Magda Narożna.

Dawid Narożny pochwalił się wyjątkowym projektem, który zrealizował wraz z córką. Gabrysia ma 9 lat, a jej mamą jest była żona wokalisty disco polo - Magda Narożna - założycielka zespołu Piękni i Młodzi, w którym jeszcze do niedawna śpiewał Dawid. W związku z rozwodem i zaostrzającym się konfliktem byłych małżonków podjęto decyzję o wykluczeniu piosenkarza. Dawid Narożny nie zrezygnował jednak z tworzenia muzyki i stara się rozwijać karierę solową.

Tym razem mężczyzna postanowił zrobić coś innego, co zainteresowało jego fanów. Zabrał 9-letnią Gabi do studia nagraniowego, aby razem wykonać cover najbardziej znanego hitu Pięknych i Młodych "Ona jest taka cudowna". Jak taki duet ocenili internauci?

Zobacz także: Dawid Narożny pokazał intymne zdjęcie partnerki. "Podziwiam ją" [FOTO]

Dawid Narożny śpiewa z córką Gabrysią cover hitu Pięknych i Młodych

Dawid Narożny już zapowiedział kolejne covery, które wykona wraz z córką. "Ona jest taka cudowna" w ich wydaniu zaledwie w kilka godzin zdobyło ponad 20 tys. wyświetleń. Reakcje fanów są bardzo pozytywne - część osób twierdzi, że 9-letnia Gabi zaśpiewała lepiej niż jej doświadczona artystycznie mama, Magda Narożna.

- Gabi zaśpiewała lepiej niż mama. Pięknie.

- O wiele lepszy głos ma Gabi od mamy.

- Super.

- Rośnie mała gwiazda! Super duet!

- Dajecie czadu! - czytamy w komentarzach.

Wam też się podoba?