„Małomiasteczkowy” Dawida Podsiadło ma ukryty przekaz? Wpis artysty intryguje

12.02.2019 14:57

„Małomiasteczkowy” Dawida Podsiadło ma ukryty przekaz? Do takich wniosków doszedł pewien polski youtuber Simo Losik, który odtworzył „Małomiasteczkowy” od tyłu i znalazł tam podobno zaszyfrowaną wiadomość. Co ciekawe, do tej sprawy odniósł się w swoim wpisie na Facebooku sam Dawid Podsiadło.

„Małomiasteczkowy” Dawida Podsiadło ma ukryty przekaz? Wpis artysty intryguje fot. Youtube (Dawid Podsiadło)

Dawid Podsiadło: ukryty przekaz w piosence „Małomiasteczkowy”?

Dawid Podsiadło ukrył wiadomość w hicie „Małomiasteczkowy”? Tak twierdzi przynajmniej Simon Losek, polski youtuber, który po raz kolejny postanowił odtworzyć piosenkę Dawida Podsiadło od tyłu. Wcześniej zrobił tak w przypadku przeboju „Nie ma fal”.

>> „Nie ma fal” Dawida Podsiadło ma ukryty przekaz? Youtuber puścił utwór od tyłu [WIDEO]

Teraz internauta zauważył kolejny ukryty przekaz, tym razem w utworze „Małomiasteczkowy”. W odtworzonym od tyłu refrenie Losik doszukał się zdania „Hej, Bieszczady dają moc”.

Co ciekawe, youtuber nawiązał też do oficjalnego teledysku Dawida Podsiadło do hitu „Małomiasteczkowy”, gdzie pojawia się bezpośrednio temat natury. Przypomnijmy, że w klipie artysta przesadza drzewa. Wielu internautów zgodziło się z Losikiem i również zauważyło interesujące powiązanie między domniemanym ukrytym przekazem o Bieszczadach a słynnym wideoklipem.

Dawid Podsiadło potwierdza ukryty przekaz w „Małomiasteczkowy”?

Dawid Podsiadło opublikował ostatnio na Facebooku wpis, w którym nawiązał m.in. do nominacji do Fryderyków 2019. Artysta zaintrygował swoich fanów ostatnią częścią postu, gdzie dodał dopisek „PS: Hej, Bieszczady dają moc!”. Niewykluczone, że właśnie w ten sposób Dawid Podsiadło potwierdził ukryty przekaz w hicie „Małomiasteczkowy”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK 

Oceń