Zamknij

Dawid Podsiadło z nowym singlem „Nie ma fal”

Redakcja
05.10.2018 09:49
Dawid Podsiadło
fot. mat. prasowe (Jacek Kolodziejski)

Dawid Podsiadło zaprezentował nowy singiel „Nie ma fal”. To kolejny utwór zapowiadający jego nadchodzącą płytę „Małomiasteczkowy”, która ukaże się już 19 października. W nowej piosence artysta postawił na wibrujące syntezatory, instrumenty perkusyjne i odgłosy wokalne.

Dawid Podsiadło: nowy singiel „Nie ma fal”

Dawid Podsiadło z nowym singlem „Nie ma fal”. Piosenka jest kolejną po kawałku tytułowym zapowiedzią jego trzeciej płyty „Małomiasteczkowy”.

„Nie ma fal” to utwór wypełniony po brzegi wibrującymi syntezatorami, przeplatającymi się nawzajem instrumentami perkusyjnymi oraz mocnym i poruszającym wokalem Dawida. W tekście artysta nawiązuje do codziennych problemów w relacjach z drugą osobą.

„Nie ma fal” to utwór o sytuacjach, w których pozornie wszystko jest w porządku — wyjaśnia Dawid Podsiadło i dodaje: — A mimo to jakoś trudno wyobrazić sobie kolejny dzień z przyjemnością.

Dawid Podsiadło: nowa płyta „Małomiasteczkowy”

Nowa płyta Dawida Podsiadło ukaże się 19 października. Na albumie „Małomiasteczkowy” znajdzie się 10 piosenek w języku polskim. Podsiadło jest autorem wszystkich tekstów. W warstwie lirycznej artysta będzie poruszał wiele tematów: od problemów z komunikacją w związku, przez ciemne strony sławy, po poszukiwanie w sobie siły i odwagi.

Nowy krążek Podsiadło powstawał we współpracy z Bartoszem Dziedzicem, producentem albumów „Granda” Moniki Brodki i „Składam się z ciągłych powtórzeń” Artura Rojka.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Dawid Podsiadło
fot. mat. prasowe

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK