„Nie ma fal” Dawida Podsiadło ma ukryty przekaz? Youtuber puścił utwór od tyłu [WIDEO]

24.01.2019 15:45

„Nie ma fal” Dawida Podsiadło ma ukryty przekaz? Do takich wniosków doszedł znany youtuber Simon Losik, który odtworzył hit od tyłu. Jego zdaniem Dawid Podsiadło mógł ukryć w piosence „Nie ma fal” słowa po angielsku.

„Nie ma fal” Dawida Podsiadło ma ukryty przekaz? Youtuber puścił utwór od tyłu fot. Jacek Kolodziejski

Dawid Podsiadło: ukryty przekaz w piosence „Nie ma fal”?

Dawid Podsiadło ukrył wiadomość w hicie „Nie ma fal”? Polski youtuber Simon Losik postanowił odtworzyć utwór z płyty „Małomiasteczkowy” i odkrył ukryty przekaz, o którym opowiedział w nagraniu opublikowanym na YouTube.

Zdaniem youtubera niewykluczone, że Dawid Podsiadło chciał przekazać swoim fanom coś więcej. W odtworzonym od tyłu refrenie „Nie ma fal” Losik doszukał się słowa „love” (tłum. miłość) i zwrotu „I’m in love” (tłum. zakochałem się).

Co ciekawe, filmik spotkał się z ogromnym odzewem i został odtworzony już ponad pół miliona razy. Internauci także zaczęli szukać ukrytego przekazu w przeboju Dawida Podsiadło. Wielu z nich stwierdziło, że słyszy zwrot „fall in love” (tłum. zakochiwać się). Co więcej, pojawił się argument, iż na oficjalnej okładce artysta stoi tyłem i niewykluczone, że to może być pewna wskazówka.

Czy Dawid Podsiadło faktycznie ukrył wiadomość w „Nie ma fal”? Trudno powiedzieć. Wokalista nie zdecydował się tego skomentować i być może cała sprawa to jedynie wymysł fanów. 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń