Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

„Nie ma fal” Dawida Podsiadło ma ukryty przekaz? Youtuber puścił utwór od tyłu [WIDEO]

24.01.2019 15:45

„Nie ma fal” Dawida Podsiadło ma ukryty przekaz? Do takich wniosków doszedł znany youtuber Simon Losik, który odtworzył hit od tyłu. Jego zdaniem Dawid Podsiadło mógł ukryć w piosence „Nie ma fal” słowa po angielsku.

„Nie ma fal” Dawida Podsiadło ma ukryty przekaz? Youtuber puścił utwór od tyłu fot. Jacek Kolodziejski

Dawid Podsiadło: ukryty przekaz w piosence „Nie ma fal”?

Dawid Podsiadło ukrył wiadomość w hicie „Nie ma fal”? Polski youtuber Simon Losik postanowił odtworzyć utwór z płyty „Małomiasteczkowy” i odkrył ukryty przekaz, o którym opowiedział w nagraniu opublikowanym na YouTube.

Zdaniem youtubera niewykluczone, że Dawid Podsiadło chciał przekazać swoim fanom coś więcej. W odtworzonym od tyłu refrenie „Nie ma fal” Losik doszukał się słowa „love” (tłum. miłość) i zwrotu „I’m in love” (tłum. zakochałem się).

Co ciekawe, filmik spotkał się z ogromnym odzewem i został odtworzony już ponad pół miliona razy. Internauci także zaczęli szukać ukrytego przekazu w przeboju Dawida Podsiadło. Wielu z nich stwierdziło, że słyszy zwrot „fall in love” (tłum. zakochiwać się). Co więcej, pojawił się argument, iż na oficjalnej okładce artysta stoi tyłem i niewykluczone, że to może być pewna wskazówka.

Czy Dawid Podsiadło faktycznie ukrył wiadomość w „Nie ma fal”? Trudno powiedzieć. Wokalista nie zdecydował się tego skomentować i być może cała sprawa to jedynie wymysł fanów. 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń