Zamknij

Dodatkowe bilety na koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya w Warszawie

Piotr Krajewski
01.07.2019 13:02
Dawid Podsiadło Taco Hemingway dodatkowe bilety na koncert w Warszawie
fot. Aneta Kwiatkowska/EAST NEWS, Krzysztof Kaniewski/REPORTER/East News

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zagrają we wrześniu na PGE Narodowym. Wejściówki na wydarzenie wyprzedały się w rekordowym tempie. Teraz okazuje się, że pojawi się dodatkowa pula biletów na koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya w Warszawie. Wiemy, kiedy trafią do sprzedaży.

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway: dodatkowe bilety na koncert w Warszawie

Koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya będzie jednym z najważniejszych muzycznych wydarzeń tegorocznej jesieni. Wielu osobom nie udało się jednak kupić biletów, ponieważ wejściówki na PGE Narodowy w Warszawie wyprzedały się w rekordowym tempie. To niesamowite osiągnięcie.

Muzycy przygotowali jednak dla swoich fanów bardzo miłą niespodziankę. Do sprzedaży trafi dodatkowa pula biletów na koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya w Warszawie.

Jest ich niestety niewiele, ale lepsze niewiele, niż nic. Więcej już naprawdę nie mamy — napisał Podsiadło.

Sprzedaż ostatnich wejściówek na płytę PGE Narodowego rozpocznie się w środę, 3 lipca, o godz. 12:00. Bilety na koncert Podsiadło i Hemingwaya będzie można zakupić m.in. za pomocą strony eBilet.pl.

Zagłosuj

Wybierasz się na koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya?

Liczba głosów:

>> Kup BILETY na jesienną trasę koncertową Budki Suflera

Koncert w Warszawie nie będzie pierwsza współpracą Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya. Autor przeboju „Małomiasteczkowy” miał okazję pojawić się w oficjalnym remiksie wielkiego przeboju „Tamagotchi”, który Taco stworzył razem z Quebonafide. Oficjalny teledysk do utworu obejrzano ponad 70 milionów razy w serwisie YouTube.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK