Zamknij

Wspólny koncert Dawida Podsiadły i Taco Hemingwaya. Kiedy i gdzie się odbędzie?

Piotr Krajewski
07.05.2019 09:54
Dawid Podsiadło Taco Hemingway koncert kiedy i gdzie się obędzie
fot. Jakub Walasek/REPORTER/East News, PAWEL SKRABA/REPORTER/East News

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway poinformowali, że już niedługo zagrają wspólny koncert. Szykuje się więc jedno z największych muzycznych wydarzeń w Polsce, bo obaj muzycy to obecnie jedni z najpopularniejszych polskich artystów. Kiedy i gdzie odbędzie się koncert Dawida Podsiadły i Taco Hemingwaya?

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway: kiedy i gdzie wspólny koncert?

Wspólny koncert Dawida Podsiadły i Taco Hemingwaya będzie bez wątpienia jednym z największych wydarzeń muzycznych w Polsce. Obaj artyści robią furorę swoimi koncertami, a bilety wyprzedają dosłownie w kilka minut.

Kiedy i gdzie odbędzie się koncert Dawida Podsiadły i Taco Hemingwaya? Na ten moment wszystkie szczegóły są utrzymane w tajemnicy. Będzie to ostatni występ Podsiadły z przebojami z płyty „Małomiasteczkowy” w tym roku i jedyna szansa, aby zobaczyć jego wspólny koncert z popularnym raperem.

>> Dawid Podsiadło i Taco Hemingway - BILETY: kiedy w sprzedaży i ile kosztują? [CENY]

Zdradzę tylko, że warto bo to będzie jedyna taka okazja i ostatnie takie małomiasteczkowe dźwięki na żywo — napisał Dawid.

Organizatorzy zapowiadają, że informacje na temat daty i miejsca koncertu zostaną ujawnione jeszcze w tym tygodniu.

Co ciekawe, to nie pierwsza współpraca Dawida Podsiadły i Taco Hemingwaya. Autor hitu „Nie ma fal” miał okazję być częścią remiksu wielkiego przeboju „Tamagotchi”, który Taco stworzył razem z Quebonafide. Oficjalny teledysk do utworu obejrzano niemal 70 milionów razy w serwisie YouTube. 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK