Zamknij

Dawid Podsiadło zrobił niespodziankę fanom. "W dobrą stronę" na PGE Narodowym [WIDEO]

29.09.2020 13:13
Dawid Podsiadło
fot. Artur Szczepanski/REPORTER/East News

Dawid Podsiadło zrobił niespodziankę fanom. Od koncertu na PGE Narodowym, gdzie wystąpił wraz z Taco Hemingwayem, minął rok. Z tej okazji opublikował nagranie z występem do przeboju „W Dobrą Stronę”, które zarejestrowano na stadionie.

Koncert Dawida Podsiadły i Taco Hemingwaya na PGE Narodowym był jednym z najważniejszych muzycznych wydarzeń w Polsce ostatnich lat. 28 września 2019 roku artyści wystąpili przed kilkudziesięciotysięczną publicznością.

Od tego momentu minął właśnie rok. Z tej okazji Dawid Podsiadło postanowił powspominać pamiętny występ i opublikował nagranie z koncertu, na którym śpiewa hit „W dobrą stronę” w wyjątkowej aranżacji.

Dawid Podsiadło zwrócił się do Kingi Dudy. Kancelaria Prezydenta zabrała głos

Dawid Podsiadło śpiewa „W dobrą stronę” na PGE Narodowym: wideo z koncertu

Dawid Podsiadło zaprezentował wideo z koncertu na PGE Narodowym. Artysta opublikował długi wpis, gdzie w emocjonalnych słowach opisał zeszłoroczne wydarzenie.

Rok temu o tej porze byliśmy już po próbach do największego koncertu w moim życiu. Taco był po próbie, ja byłem po próbie. Kilkadziesiąt tysięcy ludzi postanowiło zebrać się w jednym miejscu i nas posłuchać przez parę godzin. Za każdym razem gdy tylko o tym pomyślę to robi mi to z bani pranie (…) Minął już rok. Chociaż patrząc na to wszystko, co się w międzyczasie wydarzyło to mam wrażenie, że tych „atrakcji” starczyłoby na jakieś pokolenie, a nie dwanaście miesięcy — stwierdził muzyk.

Na koncercie Dawida Podsiadły i Taco Hemingwaya na PGE Narodowym pojawiło się ponad 50 tysięcy osób, co jest jednym z najlepszych wyników w historii tego obiektu.

Dawid Podsiadło o wznowieniu koncertów w trakcie pandemii koronawirusa

Dawid Podsiadło nie ukrywa, że bardzo cieszy się z powrotu do koncertowania. Wokalista zwraca uwagę jednak na fakt, że nadal borykamy się z pandemią koronawirusa i nie możemy zapominać o zasadach ochrony.

Dużo się pozmieniało i pewnie wiele sfer naszego życia jeszcze przez jakiś czas pozostanie dotknięte konsekwencjami tych wydarzeń. Ale! Wróciliśmy parę tygodni temu do grania Leśnej Trasy, mogliśmy się tam spotkać w końcu i (chyba się zgodzicie), że były to spotkania PRZEPYSZNE — napisał.

Podziękował też fanom za przestrzeganie zasad bezpieczeństwa na jego koncertach: „Jestem totalnie dumny, że tak odpowiedzialnie podchodzicie do dbania o swoje i nasze bezpieczeństwo, i że nawet w takich warunkach, a może zwłaszcza w takich warunkach, koncertowe spotkanie z Wami to był skarb”.

Proszę Was, żebyście na siebie uważali, dbajcie o siebie, dbajcie o innych, bądźcie dla siebie wzajemnie dobrzy — dodał na sam koniec Podsiadło.

Dawid Podsiadło wielkim fanem Sanah. Jeden z jej utworów zaśpiewał na koncercie [WIDEO]