Zamknij

Nowa płyta Dawida Podsiadło hitem. Podwójna platyna w niecałe dwa miesiące!

Redakcja
07.12.2018 12:13
Dawid Podsiadło
fot. mat. prasowe (Jacek Kolodziejski)

Nowa płyta Dawida Podsiadło to prawdziwy hit. Od premiery albumu „Małomiasteczkowy” nie minęły nawet dwa miesiące, a krążek właśnie pokrył się podwójną platyną. Mało który polski artysta może pochwalić się takim wynikiem w tak krótkim czasie.

Dawid Podsiadło: album „Małomiasteczkowy” z podwójną platyną

Sukces nowej płyty Dawida Podsiadło potwierdza, że 25-latek to obecnie jeden z najpopularniejszych artystów w Polsce.

Związek Producentów Audio-Video poinformował właśnie, że album „Małomiasteczkowy” uzyskał status podwójnej platyny. Oznacza to, że sprzedał się już w ponad 60 tysiącach egzemplarzy.

Zobacz także

Trzeba przyznać, że to niesamowity wynik, patrząc na datę premiery płyty. Od jej wydania nie minęły nawet dwa miesiące. Album promowany przez single „Małomiasteczkowy” i „Nie ma fal” ukazał się 19 października. Wielu artystów niekiedy czeka latami, aby móc pochwalić się takim wyróżnieniem.

Warto dodać, iż poprzednia płyta Dawida Podsiadło zatytułowana „Annoyance and Disappointment” nie osiągnęła aż tak szybko podwójnej platyny. Album dostał wyróżnienie „dopiero” po pół roku od premiery. Dziś zarówno wspomniane „Annoyance and Disappointment”, jak i debiutanckie dzieło „Comfort and Happiness” mogą pochwalić się diamentem — każdy rozszedł się w ponad 150 tysiącach kopii.

Dawid Podsiadło
fot. mat. prasowe

Wygraj w Radiu ZET bilety na zamknięty koncert Dawida Podsiadło

Na antenie Radia Zet można wygrać bilety na unikatowy, zamknięty koncert „Red Bull Music Presents: Dawid Podsiadło Gra!”, który odbędzie się 20 grudnia w warszawskim Teatrze Narodowym.

Co trzeba zrobić? Wystarczy, że będziesz słuchał uważnie Radia ZET i odgadniesz zagadki zadawane przez samego Dawida Podsiadło.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/zpav.pl/PK